Jump to content

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Hara-Kri

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Monkey D. Dragon un meyvesi bence :D Adam her çıktığında rüzgar çıkıyo büyük ihtimalle kaze kaze no mi meyvesini kullanıyo ( rüzgar. fırtına. vs vs ) bide haki olmadan geçilmez tabi :D

bene katılıyorum Monkey D. Dragon acaba nasıl bir meyve yemiş muzzam bir guce sahip ve hikayede dunyanın en cok aranan kişisi kimse tarafından yakalanamamıs biri bilmiyorum bir bolumunde dikkat ettini

Suke Suke No Mi (Görünmezlik Meyvesi) Sanji gibi benimde en çok istediğim meyvedir kendisi.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

bene katılıyorum Monkey D. Dragon acaba nasıl bir meyve yemiş muzzam bir guce sahip ve hikayede dunyanın en cok aranan kişisi kimse tarafından yakalanamamıs biri bilmiyorum bir bolumunde dikkat ettinizmi kuma bile onun arkasında onun tayfasından birisydi. kuma nın kullandıgı herseyi yansıtma yetenegi bile dragon la bas edebilicek bir yetenek deildir buyuk ihtimal. ki dragon un gucunu smoker iyi biliyor o bile bisey yapamadı gercekten nasıl bir guce sahip bilmek isterdim duyunca şok olmayalımda ilerleyen bolumlerde artık nezaman rastlanır bilinmez ama duyucagımıza eminim onuda gorucez gucunude :D cok konustum galiba hehehe :D kısaca dragonun yedigi meyveden isterdim :)

meyve yememişsem shanks sın o bakısları yeter adamı ölduruyo yaa :D:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum Dragon çok güçlü eğer farkındaysanız Dragon şimşek te atabiliyo ayrıca yağmurda yağdıra biliyo luffy yi o kurtarmıştı şimşek atarak buggy yi durdurmuştu şu ana kadar görünen güçleri rüzgar yağmur yağdırmak ve şimşek bence fırtına mevsim meyvesi veya fırtına meyvesi yemiş olabilir bide smoker luuffy yi tam ödürcekken dragon birden arkasında belirdi burdanda baya bi hızlı olduğunu anlıyoruz ayrıca smoker bir kavgada kaybetceğini bilse bile devam ederdi ama dragon u görüce durdu bişy yapmadı ve luffy nin peşini bıraktı yni anlıcağınız Dragon baya güçlü 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kizaru nun ışık meyvesini isterdi yenilmez gibi bişey yani barçalansa bile tekrar birleşiyo ayrıca en güçlü amiral de o bence lav ve buz u yener

kardes dikkat etmedin galiba kizaru daha marco nun gucuyle basa cıkarmıyorda marco ya dokunamıyo daha :D yapma Allah ını seversen :D:D

Dragon gibi ne üdüğü belirsiz bir adam var karşımızda hahaha :):)

Not: Burdaki Dragon sen değilsin admin kardes :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.