Jump to content

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Hara-Kri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Monkey D. Dragon un meyvesi bence :D Adam her çıktığında rüzgar çıkıyo büyük ihtimalle kaze kaze no mi meyvesini kullanıyo ( rüzgar. fırtına. vs vs ) bide haki olmadan geçilmez tabi :D

bene katılıyorum Monkey D. Dragon acaba nasıl bir meyve yemiş muzzam bir guce sahip ve hikayede dunyanın en cok aranan kişisi kimse tarafından yakalanamamıs biri bilmiyorum bir bolumunde dikkat ettini

Suke Suke No Mi (Görünmezlik Meyvesi) Sanji gibi benimde en çok istediğim meyvedir kendisi.

sen haki diyorsun ama haki de fiziksel güce karsı zayıf eger karsındakının hakisi varsa sende onun x2 hızındaysan sana bırsey yapamaz kadınlar adasında luffynın yılan kızları yenmesı gıbı taktı 2 cı vıtese koydu sumsu :D oyuzden meyve haki fiziksel güc ücüde olmalı dıyorum mesela senın hakinvar loborucıye karsı sansın olmaz mesela :) isim yanlıs sorun etmeyelım :)

luffy orda haki kullandı haki olmazsa amiralleri yenmeyi bırak vuramazsın bile,hızla hakiyi bir tutma
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen haki diyorsun ama haki de fiziksel güce karsı zayıf eger karsındakının hakisi varsa sende onun x2 hızındaysan sana bırsey yapamaz kadınlar adasında luffynın yılan kızları yenmesı gıbı taktı 2 cı vıtese koydu sumsu :D oyuzden meyve haki fiziksel güc ücüde olmalı dıyorum mesela senın hakinvar loborucıye karsı sansın olmaz mesela :) isim yanlıs sorun etmeyelım :)

yanlis hatirlamıyosam gold roger da seytan meyvesi yememisti
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

henüz manga veya animede hiç çıkmadı. güneş meyvesi. yapabileceklerini bi düşündüm de fena olur. sabo yer/yemiştir insallak. magma adamın ace e dediğini " ateşin de bir sınırı var " lafını ona yedirebilir. "magmanın da bi sınırı var" :F

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Goru Goru No Mi yemek isterdim böyle bir meyvenin bence Enel gibi gelip geçici birine verilmiş olması saçma.

Veya Doku Doku No Mi yemek isterdim bu meyve yüzünden Magellana sempati duymuştum.Karasakal bile ölüyordu :D

eğer geçici olmasalar büyük sorun yaratırlardı yıldırım luffye bişi yapmaz nesede zehir zor eğer kalıcı olsaydı olmazdı :D bide yıldırım meyvesıyle 100.000 volt verıyor :D adamlar kalkıyor sacma :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.