Jump to content

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Hara-Kri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Monkey D. Dragon un meyvesi bence :D Adam her çıktığında rüzgar çıkıyo büyük ihtimalle kaze kaze no mi meyvesini kullanıyo ( rüzgar. fırtına. vs vs ) bide haki olmadan geçilmez tabi :D

bene katılıyorum Monkey D. Dragon acaba nasıl bir meyve yemiş muzzam bir guce sahip ve hikayede dunyanın en cok aranan kişisi kimse tarafından yakalanamamıs biri bilmiyorum bir bolumunde dikkat ettini

Suke Suke No Mi (Görünmezlik Meyvesi) Sanji gibi benimde en çok istediğim meyvedir kendisi.

• 3 hafta sonra...

kardes dikkat etmedin galiba kizaru daha marco nun gucuyle basa cıkarmıyorda marco ya dokunamıyo daha :D yapma Allah ını seversen :D:D

Kizaruyu baya ezmişin :) Bu arada marcoyu gördük çıt pıt duman :D bu arada onun meyveside Logia kadar hatta daha zor bulunan bir meyve küçükseme :) Kizaru da çok sağlamdır ki tüm gücünü kullanırsa neler olur bilemiyorum.Ki ilk ortaya çıktığı zamanda sadece öyle sine ayağını sallamıştı dağı taşı yıkmıştı :o Çok güçlü meyvedir.Işık hızı da var :D Ben kesinlikle Pika Pika seçerdim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Serinin bundan sonraki bölümlerinde şeytan meyvesinin gücü değilde Hakisi güçlü olan kazanacak.

Marshall karanlık gücüne güveniyordu WB üzerine yürüdü ama WB genede onu yere yapıştırdı.Meyve devri kapandı Haki devri başladı.:)

sen haki diyorsun ama haki de fiziksel güce karsı zayıf eger karsındakının hakisi varsa sende onun x2 hızındaysan sana bırsey yapamaz kadınlar adasında luffynın yılan kızları yenmesı gıbı taktı 2 cı vıtese koydu sumsu :D oyuzden meyve haki fiziksel güc ücüde olmalı dıyorum mesela senın hakinvar loborucıye karsı sansın olmaz mesela :D isim yanlıs sorun etmeyelım :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.