Jump to content

( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2

KuramaUN

Önerilen İletiler

Gerçekten çok sağlam bir anime birince ve ikinci sezonda ki aksiyon , çizimler her şeyi ile keyif alınabilecek bir bir yapıt çevirip bizlere sunan çevirmen arkadaşımıza gönülden teşekkürler :)

Büyük bir keyifle çeviriyorum, güzel yorumlarınız için teşekkür ederim  :)

Tsunemori nin cok dusmanı var ya :D bu sezonda acımasız olucak gibi baya :) Kogami den haber verin bana makishimayı öldürdü ortalıkta yok ismi bile gecmedi adamın :D

Kougami'nin yokluğu hissedilmeyecek gibi değil, bu sezonda da olması bekleniyordu ama açıkçası henüz hiçbir belirti olmaması gelmeyeceğine dair umutsuzluğa düşürüyor beni. Umarım ilerleyen bölümlerde Kougami'yi de görürüz  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 138
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Psycho-Pass 2 Anime Türü : Aksiyon Polisiye Bölüm Sayısı : 11 / 11 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Sine Güneş (Sinsine) Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)

Teknolojinin gelişmesiyle insanların suç işleme potansiyellerini ve suç işledikleri zaman işledikleri suçun derecesini ölçebilen "Psycho-Pass" adında bir cihaz icat edilmiştir. "Dominators" adlı silah

Hayırlı olsun şimdiden umarım güzel bir çeviri olur. heycanlı yerde kalmıştı seri.

Posted Images

İki bölüm ard arda eklendi mesajına kimse bişey yazmamış, hemen bu açığı kapatmalı :D

Ellerine sağlık suuuuuuppppeeeeeeeeeeeeerrrr çevirmen ve encoder chan :D

Sen de olmasan değerimi bilen yok  :P Teşekkür ederim efenim iyi seyirler  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Fiber liğin hakkı veriliyor  B) Çevirilerin, emeklerin için eline sağlık  ^_^ İlk bölümü izledim yeni gelen kıza uyuz, gıcık, sinir vs.vs olarak bölümü bitirdim  <_<  Kougami ve Makishima 'nın yokluğu, hatta izlerinin bile olmayışı içime oturdu  :angry: yeni sezon ile ilgili hiç iç açıcı hisler beslemediğimden seriyi güncel takip etmeyi bıraktım, zaten kalmış 6 hafta bitince izlerim  :ph34r: 9835673 gözle beklediğim kafamda hayali senaryolar oluşturduğum bir seriyi, daha ilk bölümden yargılamak belki doğru değildir ama ilk sezon ilk bölümün ilk dakikalarından itibaren beni cezbettiğinden beklentilerim oldukça yüksekti, ilerleyen bölümlerde belki çıta yükseliyordur -izlemediğimden yorum yapamıycam- umarım ilk sezonun bende ki yerini yakalar.

Tekrar elinize, emeğinize sağlık  ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.