Jump to content

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

FuneraireS

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı Her sene olduğu gibi, ekim ayı yine farklı türlerde pek çok yeni TV serisi, sevilen serilere ait OVA ve özel bölümler ile dopdolu. Bakalım bir araya getirdiğimiz bu yeni

İn in bitmiyo :D Çok hoş görünüyorlar Ookami Shoujo to Kuro Ouji en çok ilgimi çeken :) 

Paylaşım için teşekkürler :) Fate Stay Night ve Log Horizon'u bekliyorum ben

Akatsuki no Yona

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Gugure! Kokkuri-san

Psycho-Pass 2

Garo: Honoo no Kokuin

Log Horizon 2

Madan no Ou to Vanadis

Orenchi no Furo Jijou

Shingeki no Bahamut: Genesis

Bonjour: Koiaji Patisserie

Zephyr

Kuroshitsuji: Book of Murder

Hybrid Child

Donten ni Warau

Yowamushi Pedal: Grande Road

harıka anımeler var yarısından cogunu lısteme aldm zaten :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hımmmm 2014 bayağı iddialı geçiyor geçen senelere göre hemen her sezon en az 3 tane baba yapım var :) Umarım hep böyle devam eder :)

Futari Ecchi görünce şaşırdım :D Bildiğim kadarı ile mangası devam ediyor.. 3 bölüm daha hımmm ergenler için güzel bir cinsel eğitim serisi :D Gene de  sitemizde yayınlanmamalı  -_-

Bir shoujo bir de shounen takip ederim gene şöyle gözüme çarpanlarından  :)

Yayınlama alıntı hakkında forum admini olarak bir açıklama yapmam da gerekir:

Genelde sitemizde yayınlanan haberler Af gibi sitelerden alıntı şeklinde yapılıyor. Gönül ister ki haber editörlerimiz ya da kişisel haber konusu açan üyelerimiz kopyala yapıştır yapmak yerine kendi cümleleri ve medya örnekleri ile haber konusu açsınlar. Af ekibinden birisinin yukarıda yaptığı açıklamayı okumasaydım kopyala yapıştır yapılan bir konunun altında kaynağın bağlantısına kadar alınma tarihine kadar ayrıntısı ile yazılması gerektiğini bilmezdim. Genelde bizim sitemizde Af den alıntıdır şeklinde ya da link içeren bir AF yazısı alıntı konularda geçmekte.

Şekil ve şemaya gelince: AF nin site formatı farklıdır bizim forumumuzun formatı farklıdır. Grafik şekil bakımından konunun asıl sitesinde yayınlandığı halinden farklı şekilde olmasında bir sakınca görülmemeli. Bunun yanında tabi ki emeğe saygı olması gereken bir şey. Bu konu baz alınırsa her animenin yayınlanma tarihinden tut trailer ını bulmak linki konuya eklemek bir çok zaman alır ki çoğu trailer Japonca alfabeli Youtube tan bulunup eklenmiş. Biz de forum adminleri olarak bundan sonraki anime haberlerinde alıntı yapılan konuları arkadaşın bahsettiği kriterlere göre değerlendirip eksiğini gidermeye ve emeğin hakkını az da olsa vermeye gayret edeceğiz :)

Derlemede emeği geçen herkese teşekkürler  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.