Jump to content

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

FuneraireS

Önerilen İletiler

Ps ycho Pass 2  ve Watamote bir de Hybrid Child  :embarrassed4-onion-head-emotico   Oley be sonunda çıktılar Onlar dışında World Trigger ve Shigatsu Wa Kimi no Uso'nun konuları hoşuma gitti :D Gugure! Kokkuri-san sanırım 9 kuyruklu tilki var asla kaçırmam  :embarrassed1-onion-head-emotico   Donten ni Warau bir de İnoue-Battle wa Nichijou-kei no Noka dekomik gibi duruyor Bonjour: Koiaji Patisserie de de reverse harem varmış ona da bir bakarım Grisaaia no Kajitsu ve İmawa wo Kimi no Alice psikolojili bir şeyler varmış bir de Mushishu var da önce ilk sezonu izlemem lazım  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı Her sene olduğu gibi, ekim ayı yine farklı türlerde pek çok yeni TV serisi, sevilen serilere ait OVA ve özel bölümler ile dopdolu. Bakalım bir araya getirdiğimiz bu yeni

İn in bitmiyo :D Çok hoş görünüyorlar Ookami Shoujo to Kuro Ouji en çok ilgimi çeken :) 

Paylaşım için teşekkürler :) Fate Stay Night ve Log Horizon'u bekliyorum ben

Seinen ve harem özel ilgi alanım :D seinen serilerin konuları hoşuma gitti, harem seriler ise mehhh klasik konular .

Ayrıca psyco-pass 2'yi ailecek bekliyoruz :D

Futari Ecchi için ise, ecchi hatta hentai severlere güzellik yapılmış olarak gördüm. Pilis dışlamayalım ecchi, harem ve hentai sever arkadaşları :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ve bir yıl boyunca beklediğim sezon sonunda geliyor. :)

- Fate/Stay Night: Fate/Zero yu izleyip bunun çıkacağını öğrendiğim günden beri merakla bekliyorum. Senenin en başından beri yılın animesi olarak gördüğüm bir seri. Ufotable'a güvenim tam umarım boşa çıkarmazlar :)

- Psycho Pass: İlk seriyi oldukça beğenmiştim 2. sezonda projede Urobuchi olmayacak ama yerine geçen kişiyi de baya övdüler merakla bekliyorum.

- Kiseijuu: Hunter X Hunter'ı başarıyla bitiren MadHouse'tan bir seri, duyduğuma göre mangası da Japonya'da klasiklerden kabul ediliyormuş. Bakalım nasıl bir şey olacak.

- Log Horizon 2: İlk sezon gayet tadındaydı ve bu sezondan da umutluydum. Ama projenin Stüdyo DEEN'in geçtiğini duyunca yıkıldım -.- Hayal kırıklığına uğramamak için beklentimi en aza indirip öyle izlemeyi planlıyorum.

- Selector Spread WIXOSS: İlk sezondan beklediğimi bulamadım ancak bir kere başladık madem sonunu getirmek lazım değil mi? :D< :D>

- Shirobako: P.A. Works Glasslip ile çuvalladıktan sonra kendini telafi etmesi lazım ama Anime sektöründeki kızların (En azından şu an için) pek lgimi çektiği söylenemez...

Shingeki no Bahamut: Genesis: Hakkında pek bir şey bilmiyorum ancak güzele benziyor ilk bölümleri seversem izlemeye devam ederim muhtemelen.

- Sora no Method: Bilim kurgu'lara karşı ilgim olduğu için bir denemem gerek sezonun gizli mücevheri olabilir :)< :)>

- World Trigger ve Nanatsu no Taizai: Klasik aksiyon-shounen animesine benziyorlar iyi yorumlar gelirse Hunter X Hunter'ın boşluğunu (Her ne kadar dolduramayacaklarından emin olsam da) doldurmak için izlenebilir.

- Garo: Honoo no Kokuin: Hikayesi ilgimi çekti ama tanıtım videosundaki CGI pek hoşuma gitmedi seride nasıl gözükecek merak ediyorum.

- Amagi Brillant Park: Türü ve konusu pek ilgimi çekmiyor ama KyoAni'nin hatrına bir şans vericem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.