Jump to content

Luffy'nin Annesi?

stingbull

Önerilen İletiler

shounen serilerde zaten baş karakterin anasıyla babası normal insanlar olmaz yani makino shakki falan geçin

annesine ya hiç girmez yada önemli biri olur yani önemsiz biri olsa çoktan açıklanmıştı

big mum annesi olsa güzel olur hem yeme alışkanlıkları benziyor hemde luffy yeni dünyada shankstan sonra bi müttefik daha kazanır

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bence luffy nin annesi kim Oda bile bilmiyor.Daha karar vermemiştir

@antirulez Bunların sonu yok zaten, shanks içinde gol d roger'ın kayınçosu olduğu teorileri var :D Portgas D. Shanks

ODA'ya sorduklarında daha robinin geçmişini çiziyordu ve ya çizmişti. Cevabında şu geçiyor   "Sanırım hala yaşıyor. Üstünde çalışıyorum (gülüyor) Eğer hikayede görünürse sert görünüşlü bir kadın olaca

Big mom olursa koparım. :lol:  Bence ya yanında Dragon'un, Dragon 1 numaralı suçlu çünkü aranan dolasıyla anasının kimliğini gizlemek zor olurdu ya hükümetten biri şahsen Dragon'un yanında olması daha mantıklı ya Luffy'nin doğduğu kasabada kimliği gizli yaşıyor ya da Korsan big Mom gibi falan. Çünkü babası dedesi hiçbiri normal insanlar değiller anası da kesinlikle öyle sıradan biri değil ki şimdiye açıklamadı netleştirir ilerde diye bekliyorum Yeni Dünya'da olabilir annesi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

One piece de en çok merak ettiğim konulardan biridir Luffy nin annesi. Makino olmasına ihtimal vermiyorum. Demek Oda sensei animede gözüktü demiş hı luffy nin annesi? Belki rogue falandır, ace le öz kardeş olurlar. Ama o zamanda sabo yu dışlarız. Bilemedim ki şimdi... Kesin ölmüştür ama. Hatta ölümüyle sezonluk flashback yaparlar muhtemelen :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Shaki olamaz. 40 yıl önce korsanlığı bıraktığını söylemişti. Muhtemelen Rogerdan bile daha eski bir korsan.

John Irons: Luffy'nin annesi nasıl biri? O güzel miydi? Ona ne oldu? O, Luffy bebekken öldü mü?

Oda: Ben onun hayatta olduğunu düşünüyorum. Bunun hakkında hala ciddi şekilde düşünüyorum. [Gülüşürler] Ama o hikayede göründüğünde çok sert görünümlü bir kadın olacak. Ve sıkı. Onun güzel bir anne olmasının hiç bir yolu yok. O tipik permalı saçları olan orta yaşlı bir kadın olacak.Ailelerden bahsedilmişken, Nico Robin ve ailesi hakkında bir hikaye yapmıştım. Aslında karakterin belleğinde ki anneyi çizmek benim için bir ilk olmuştu. Bu noktaya kadar, ben asla kan bağlarını çizmemiştim.
Chopper'ın durumunda ise ona oğlum diye hitap ediliyordu ama aralarında bir kan bağı yoktu. Yani ailenizden gelen kanla ilgili değil o yüzden herhangi biri sizi böyle çağırabilir şeklinde bir mesaj verdim."
American Shonen Jump (Aralık 2009 )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Annesi korsan çıkarsa sürpriz olur, devrim ordusundaysa normal olur ama kutsal ejder veya türevlerinden biri çıkarsa ciks olur yani çok daha şaşırtıcı ve havalı olur.

Ben başka bir forumda luffy'nin annesi ile ilgili konu açmıştım ve bana göre kutsal ejder veya soylulardan biri demiştim, dragon ve sabo arasında geçen bir konuşmaya istinaden ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benimde en çok merak ettiğim konulardan biri bu op ta .. 

bi ara teorileri okumuştum bununla ilgili. bana en mantıklı gelen gol d rogerin kızkardeşi olandı . şöle anlatıyım.

dragon garp in oglu olarak ilk başta marine olmuştur bence ve coby gibi bişileri değiştirmeye çalışmıştır. daha sonra  rogerin kardeşiyle evlenmiş.

gol d  roger in idamından sonra WG dragonun karısınıda idam etmiş olabilir ve dragon revolutionary  army i kurmuştur. 

bu arda luffy ninde rogeri andırması bunun destekliyor . ama bu konuda bi sıkıntı gördüğüm nokta roger in ölümünden 3-4 sene sonra luffy doğuya 

buda luffynin annesinin  o kadar sene sonra öldürmesinin mantıksız oldugunu gösteriyor.

ikinci olarak en çok geçenler arasinda dragonun karısının tenryuubito olma ihtimali yada hükümette bi mevki  sahibi olması .

bu arada geçmiş bölümlerde ailesi gösterildi konusuda. 

16 yaşında bi fanın luffynin aileisini göstercekmisin dedikten sonra  oda sensei bi dahakii bölümü seviceksin demesi olayi olabilirmi.

bi dahaki bölümdede dragon u gösteriyordu.

biraz karışık ve uzun oldu ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.