Jump to content

Japon LoL serverı geliyor!

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• 5 ay sonra...
  • Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

LEEG O' LEGANDO   Yaklaşık 5-6 ay önce Riot'un Japonya'da şube açtığına dair dedikodular vardı, ama hiç bir Rioter çıkıp da doğrulamamıştı. Yalnızca Japonya'da iş alımlarına başladıklarına dair bir

Normalde o dediğindi ama Türkiyedeki yapılacak olan Amerikada özel düzenlenecek olan bir turnuvaya katılım içinmiş...

Westte trollere denk gelinebiliyor bizim server zaten belli...Sıfırdan Japon serverde başlayabilirim tabi İngilizce dil desteğini o serverde destekletirlerse,Japonlar mıydı Çinliler miydi pek hatırlamıyorum ama bu iki ırktan biri oyunlarda gerekli düzeni sağlamayı hep başarıyor hiçbir şekilde oyuna zarar vermiyor,İngilizcede anlayan biri varsa da dadından yenmez ne yapacağını soruyor zor durumda,öyle takıma yararlı olmayı seviyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Japonlar içe kapanıklar biraz Kore gibi,kimlikle giriş istiyebilirler...tabi bunu 3 sene sonra yaparlar yani sektörü gelişirse ki gelişebilir Riot'un şirket vizyonu çok sağlam...

Ama seslendirme dosyalarını alırım :D

Yasou-Masakazu Morita(Bleach-İchigo)

Zed- Noriaki Sugiyama ( Naruto-Sasuke )

Shen-Hideo Ishikawa ( Naruto-İtachi )

Seiyuuları seslendirirse tamamdır...

Neden böyle eşletirdim anlatayım...mantıken tam tersi olması gerek dimi...sonuçta öldüren Zed , öldürenin arkasından giden Shen...ama bunu hikayeden çok karakteriyle bağdaştırdım...Zed öfkeli düşünmeden haraket eden yolunu kaybetmiş bir ninja...

Shen durgun sakin doğru kararları vermeye çalışan bir ninja ( İtachinin düşünüp taşınıp neler yaptığını iyi biliyoruz )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Japonlar içe kapanıklar biraz Kore gibi,kimlikle giriş istiyebilirler...tabi bunu 3 sene sonra yaparlar yani sektörü gelişirse ki gelişebilir Riot'un şirket vizyonu çok sağlam...

Ama seslendirme dosyalarını alırım :D

Yasou-Masakazu Morita(Bleach-İchigo)

Zed- Noriaki Sugiyama ( Naruto-Sasuke )

Shen-Hideo Ishikawa ( Naruto-İtachi )

Seiyuuları seslendirirse tamamdır...

Neden böyle eşletirdim anlatayım...mantıken tam tersi olması gerek dimi...sonuçta öldüren Zed , öldürenin arkasından giden Shen...ama bunu hikayeden çok karakteriyle bağdaştırdım...Zed öfkeli düşünmeden haraket eden yolunu kaybetmiş bir ninja...

Shen durgun sakin doğru kararları vermeye çalışan bir ninja ( İtachinin düşünüp taşınıp neler yaptığını iyi biliyoruz )

büyük ihtimal öyle de olacak, çünkü olası bir Japon serverında Korelilerin ve Çinlilerin istila etmesi söz konusu. EUW'dan TR'ye geçip veya NA'den LAS'a geçip de trolleyenler gibi serverın ağzına edebilirler yani. Kore'de kimlik numarası ile üyelik alınıyor, Japonya'da da öyle olabilir. Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
Tartışma ve Paylaşım Adabına Uyalım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.