Jump to content

Selamlar ^^

foxiekid

Önerilen İletiler

Merhaba TürkAnime ailesi,

Ben Eyşan, 22 yaşındayım hiç sevmediğim bi okulda hiç sevmediğim bi bölüme birincilikle girdim ve şimdi okulu bırakıyorum ve tek hayalim LoL'de profesyonel e-sporcu olup Fnatic, TSM, Najin gibi sevdiğim takımlardan birinde oynamak. Bunun için gerçekten çok çalışıyorum :)

8-9 yıldır Anime'lerle içli dışlıyım Bleach, Psycho-Pass, Code Geass, Naruto, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online, Naruto, Kuroko no Basuke, Gintama, Free!, Diabolik Lovers, Death Note, Little Busters!, Golden Time, Tonari-no Seki-kun vs. vs. sevdiğim birçok seri var. İnsanların oynadığı yapımlardansa Anime'leri daha çok seviyorum. Bence duyguları çok daha iyi anlatıyorlar ve insanlardan daha gerçekler. Neyse tekrardan merhaba :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba TürkAnime ailesi,   Ben Eyşan, 22 yaşındayım hiç sevmediğim bi okulda hiç sevmediğim bi bölüme birincilikle girdim ve şimdi okulu bırakıyorum ve tek hayalim LoL'de profesyonel e-sporcu olup Fn

Hoşgeldin :)  Büyüksün diyenlere falan aldırma, isterse herşeyi başarır insan. Forumda iyi eğlenceler!

Voah hayale bak :) 22 yaş profesyonel lol oyuncusu olmak için geç değil mi? Sadece bir 23 yaşında adam tanıyorum profesyonel olarak oynayan oda yakında bırakır herhalde. Ama yinede hayalinde başarılar

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.