Jump to content

Selamlar ^^

foxiekid

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba TürkAnime ailesi,   Ben Eyşan, 22 yaşındayım hiç sevmediğim bi okulda hiç sevmediğim bi bölüme birincilikle girdim ve şimdi okulu bırakıyorum ve tek hayalim LoL'de profesyonel e-sporcu olup Fn

Hoşgeldin :)  Büyüksün diyenlere falan aldırma, isterse herşeyi başarır insan. Forumda iyi eğlenceler!

Voah hayale bak :) 22 yaş profesyonel lol oyuncusu olmak için geç değil mi? Sadece bir 23 yaşında adam tanıyorum profesyonel olarak oynayan oda yakında bırakır herhalde. Ama yinede hayalinde başarılar

Hoşgeldin eyşan. Benim de tek derdim bronz 1seride 22 korkuyorum :D merak ettim hangi okulda hangi bölümdesin?

Seriyi geç silver5'de biraz canın sıkılır sonra hızlı tırmanırsın  ;)  okul-bölüm: bilgi üniversitesi- ekonomi politik ve toplum felsefesi 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Eyşan ay em saybır berat. Keyifli forumlar demeden önce kendine güvendigini gördüm bu işler zaten çok çalışıp tecrübe edinmeyle başarılıyor nerde neyi ne zaman yapacagını bilmek ve rakibin hareketlerini tahmin etmek kolay bişey degil yani ben daha platin bir oyuncuyum ama hala kendimi çok acemi görüyorum umarım hayalini gerçekleştirirsinde senide Twitch TV'lerde yayınlarda izleriz xD 

Ben nasıl böyle bi konusma yaptım ya kendimle gururlandım şimdi asdklşsf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Eyşan ay em saybır berat. Keyifli forumlar demeden önce kendine güvendigini gördüm bu işler zaten çok çalışıp tecrübe edinmeyle başarılıyor nerde neyi ne zaman yapacagını bilmek ve rakibin hareketlerini tahmin etmek kolay bişey degil yani ben daha platin bir oyuncuyum ama hala kendimi çok acemi görüyorum umarım hayalini gerçekleştirirsinde senide Twitch TV'lerde yayınlarda izleriz xD 

Ben nasıl böyle bi konusma yaptım ya kendimle gururlandım şimdi asdklşsf

Berat olum bak git asfasdasda :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.