Jump to content

Denizli'li anime severler burada toplanalım tanışalım kaynaşalım :D

lastbas

Önerilen İletiler

Hoşgeldin Helena ve yaş konusunu unut gitsin adamım, ben 23 yaş sınırı içindeyim ve anime/manga için geç olmadığının farkındayım. Sadece güzel vakit geçirmeye çalış, kafana göre takıl. Tabi kurallar dahilinde :D Takıldığın bir nokta olursa sor ama büyük ihtimal bilmiyorumdur, sen modlara adminlere sor en iyisi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgeldin deniz bende azra 3 aydir fanim 65 anime izledim ilk izledigim de vampire knight ti sao ya bayilirim iyi ki onla baslamissin :D Tekrar hosgeldin keyifli forumlar :)

ben de deniz, ben de izmirde oturuyorum ama ben 17 yaşındayım :D Ben hiç kitap okumayı sevmem, sanırım ilk 2 dışında ve anime sevmemiz dışında başka bişi tutmuyor derken ne görüyim :D Angel beats beni

Clannad'a başlamak istiyorum ama bir türlü vakit kalmıyor. Duyduğuma göre aşırı dram olan bir animeymiş ve arkadaşlarımdan spoilerlerini yemiştim ama başlıyacağım. :D Memnun oldum bu arada arkadaşlar.

Misafir Leffwn

:D Kendimi daha iyi hissettim sayenizde, sağolun. Herkes benim jenerasyon, neredeyse. 

Şahsen ben Harry Potter ile büyüyenlerden olduğum için burası bana çok yabancı bir dünya. Neyle başlayacağımı bilmiyorum açıkçası, bu konuda kimden fikir alabilirim acaba?

Anime istek ve öneriler konusunda sorarsan iyi olur sonra burası tanışma başlığından anime öneri başlığına dönüyor. :D Rainbow, gin no saji tavsiye ederim başlangıç için 10 numara seriler. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.