Jump to content
Türk Anime TV Forum
lastbas

Denizli'li anime severler burada toplanalım tanışalım kaynaşalım :D

Önerilen İletiler

Hoşgeldin Helena ve yaş konusunu unut gitsin adamım, ben 23 yaş sınırı içindeyim ve anime/manga için geç olmadığının farkındayım. Sadece güzel vakit geçirmeye çalış, kafana göre takıl. Tabi kurallar dahilinde :D Takıldığın bir nokta olursa sor ama büyük ihtimal bilmiyorumdur, sen modlara adminlere sor en iyisi :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir Leffwn

Bir ayağa çukurda ablalarımız da var yani geç falan değil :D Hoş geldin. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:D Kendimi daha iyi hissettim sayenizde, sağolun. Herkes benim jenerasyon, neredeyse. 

Şahsen ben Harry Potter ile büyüyenlerden olduğum için burası bana çok yabancı bir dünya. Neyle başlayacağımı bilmiyorum açıkçası, bu konuda kimden fikir alabilirim acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir Leffwn

:D Kendimi daha iyi hissettim sayenizde, sağolun. Herkes benim jenerasyon, neredeyse. 

Şahsen ben Harry Potter ile büyüyenlerden olduğum için burası bana çok yabancı bir dünya. Neyle başlayacağımı bilmiyorum açıkçası, bu konuda kimden fikir alabilirim acaba?

Anime istek ve öneriler konusunda sorarsan iyi olur sonra burası tanışma başlığından anime öneri başlığına dönüyor. :D Rainbow, gin no saji tavsiye ederim başlangıç için 10 numara seriler. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...