Jump to content

Mabuchi Kou [Ao Haru Ride/Karakter tanıtım]

Siesta

Önerilen İletiler

oie_25152735K0kWfEAb.png

Doğum günü: Mayıs 17

Burç: Boğa

Boy: 1.76 cm

Kilo: 58 kg

Shoujo anime sevmeyenlerin bile sırf bu karakter için izlemesi gerekir bence  :D

Hakkında Spoiler vermeden pek bir şey söyleyemem ama standart ''Shoujo erkeklerinden'' biraz daha farklıdır. Ayrıca resimden de anlaşılacağı gibi Usui'den geri kalan bir yanı yok :D

Çok çabuk karar değiştirmemesi her zaman soğuk kanlı olması, bir karar verdiğinde peşinden sonuna kadar gitmesi, belki biraz da bana benzemesi beni ona çeken özelliklerinden bir kaçıdır. Ayrıca annesi öldüğünde ''Ölen Unutulmalı'' çabasına girmemesi de çok hoşuma gitmişti.

Bir kaç resim/gif;

tumblr_myfqotlwqm1r9yc67o3_250.gif

tumblr_n8cxhgM2yh1rn98vpo1_r1_250.jpg

tumblr_n92wwnnOrd1slvqiko2_250.gif

tumblr_n9fynmfYBu1r62luqo3_250.gif

tumblr_n8t4okjhdU1qztgoio5_250.gif

tumblr_mzpjtvZMk91qh75xeo2_500.png

tumblr_nbyvyaTvxP1s22704o7_250.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

17 mayıs boğadır genç :D

Edit: Bu karakter hakkında pek bir şey yazmamışsın :D

Kimdir nedir ne yapar :D

Ayrıca Kou bence tipik bir shoujo erkeği :D Tsundere huyu özellikle sinir bozucu  <_< Ancak cool bir erkek özellikle düşünceli tavırları olarak :)

Animenin senaryosu çok basit ve yarım kalmış olduğu için geri planda kalan bir karakter.. Baş karakter özellikleri geri planda kıza göre

Düzenlenme: Amygirl tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17 mayıs boğadır genç :D

http://ao-haru-ride.wikia.com/wiki/Kou_Mabuchi

Burada böyle yazıyordu, hemen değiştireyim  :D

Anime de pek fazla göz önünde tutulmadığından spoiler vermeden anlatamıyorum, yaptığı bir şey hakkında yazmaya başlasam mutlaka sonu spoiler'la bitiyor. Şimdilik sadece ismini ve Futaba ile aynı okula gittiğini biliyoruz. Zaten yatmak dışında yaptığı pek bir şey de yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Klasik shoujo erkegi bence Kou. Hani seven ama açılamayan erkek tipi.  Pek bi özlellik yok yani. Eğlenceli falan da degil. Suratsız karakterlerden -.- (Yani bana göre, yoksa sevene saygım sonsuz.)

Ne umutlarla başlamıştım seriye, iki karakter de fıs çıkmıştı...

Ayrıca aynen tanıtım demişsin, bildiklerimizi ve görüşlerini yazmışsın sadece D: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Ooo Kou. :D Bizim cool çocuk hatırladım iyi oldu ya. :D Cidden spo vermeden hakkında bahsetmek çok zor. :D 

Kaichou wa Maid Sama'dan sonra beni en çok etkileyen romantizm animelerinden biri oldu ammavelakin 'yarım kaldı' tadı verdiği için sinir olmuştum. :D Sağlam seridir, güzeldir, 2.sini biran önce çıkartsalar dahada güzel olacak herşey. ^^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ookami Shoujo to Kuro Ouji'deki Sata'yı görünce Kou'ya sarılasım geldi. Sata'yıda severim tsundere erkek sevgimden dolayı ama Kou'ya haksızlık etmişim onu anladım. Kouuu, çok sakinmiş farkedememişim.  :crying2-onion-head-emoticon: 

Bu arada manga finalleri verdiğinden sonu görmüş gibiyiz manga okuyanlar olarak. Çok güzel ya. Kou pek bir şirin sonda.  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...
On 03.01.2015 at 19:07, Evallark yazdı:

Ookami Shoujo to Kuro Ouji'deki Sata'yı görünce Kou'ya sarılasım geldi. Sata'yıda severim tsundere erkek sevgimden dolayı ama Kou'ya haksızlık etmişim onu anladım. Kouuu, çok sakinmiş farkedememişim.  :crying2-onion-head-emoticon:

Bu arada manga finalleri verdiğinden sonu görmüş gibiyiz manga okuyanlar olarak. Çok güzel ya. Kou pek bir şirin sonda.  ^_^ 

Tabi ki öyle kıymeti pek bilinmedi bence çok sakin efendi ve olgundu. :D Ayrıca akıllı biriydi ağzı güzel laf yapıyor istedi mi sadece fazla umursamazmış gibi yansıtıldı ama o da geçmişinden kalan travmadan kaynaklı bir boş vermişlik vardı karakterde. Sata Kyoya yok ya Usui görünümlü olunca yetmiyor bence onu sevmem. Bende de tsundere erkek sevgisi var ama illa her tsundere sevilecek diye bir kaide yok. Bir de değişik tipteydi. Mangakasının çizimi farklı ve tarz gelmişti bana.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.