Jump to content

Live Action Olarak Görmek İstediğiniz Anime??

jans09

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Charapedia film/dizi olarak görülmesi istenen manga için kolları kolları sıvayarak 10 bin kişilik bir anket düzenledi.. Fikir babası/anası (bayanlar alınmasın) olarak da kimi görsek beğenirsiniz? "Sho

GTO nün Live Action ı yok mu ya :D Bence animenin Live Action ı olmasın anime yeterli.. Ama bazı mangaların animesi olsun arkadaş şöyle bir Kanlı canlı Rai görelim mesela Noblesse anime olsun da :P g

Yanlış görmüşüm ben de şaşırdım bir an :D Ya mangayı animeye çevirmelerini bıraktım anime yapılan mangayı da ziyan ediyorlar... Deadman Wonderland, Claymore, gantz, Tokyo Ghoul gibi başı çeken ziyan e

gintamayla ilgili her haber görüşümde acaba seri tekrar başlar mı diyorum ama son seferinde sanki kesin konuştular gibi :(((( mangası aynı tadı vermiyor gintamanın ama benim hala umudum var:D

Düzenleme:

Ayrıca o listede gözüme çarpan beyazperdeye yapılabilecek sadece 3-5 bişey var Gintama nın beyazperde versiyonu ( ne kadar gintama sevsem de) çok saçma olur batırırlar zaten gintama hayranı olarak ben bile konusundan emin değilim animenin :D ayrıca one piece ve bu tip listedeki diğer animeler gibi. Dragon Ball veya Avatar gibi bi faciayı tekrar yaşamak istemiyorum ( gerçi japonlar yapmadı onları... japonlar bi yolunu bulup güzel yapar ) .

Bunun dışında konusu bakımından gözüme çarpan 2-3 anime var beyazperde de görmek isteyebileceğim ilki Durarara! kesinlikle güzel olurdu bir de ne kadar SOA yı sevmesemde beyazperdede güzel olabilir sanki ilk oyunu konu alırlarsa... ( en çok gözüme çarpan bu 2 si diğerlerinin arasında da güzel şeyler var ama yazmaya üşendim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

listede Kuroshitsuji yok....iyi ki de yok çünkü film tam anlamıyla REZALET...Mizushima Hiro'yu Sebastian olarak gördükten sonra Sebastian Michaelis'in resimlerine bile bakamıyorum  :blink: ayrıca konu çok ama çok vasat....sırf prim olsun diye çekilmiş imdb'nin bence 10 üzerinde 1 vermesi gereken bir film

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

İstemesine isteniyor ama ne kadar başarılı bir uyarlama olur (malum Japonlar bazen anime-gerçek hayat farkına bakmadan olduğu gibi uyarlıyor) orası tartışma konusu.

-Gintama'yı başarılı kılan komedisinin yanında ciddi sahnelerdeki muazzam abartı unsurları ve yüz ifadeleri. Ha rutin kısımları uyarlarlarsa başarılı bir yapım olabilir ama sağlam oyunculuk lazım :)

-Clannad'a gelince; karakterlerin yapmacıklığı, Akio ve Sanae'nin oyunculukları, Sunohara'nın başına gelenler, Yoshino-san'ın tepkileri... bütün bunlar animeye özgü şeyler live action yapımını hayli zorlaştırmakta.

-One Piece'i direk eleyelim zaten onu ne oyunculuk ne bütçe kurtarır :D

-Jojo'yu izlemedim ama tahminimce hayli uçuk bir yapım live action a pek uyarlanacak türden değil.

neyse...

Benim favorilerim GTO dizisi bir de Heavenly Forest diye manga uyarlaması bir film.

Yapılsa başarılı olacağını düşündüğüm 2 yapım var Barakamon ve Natsuyuki Randezvous :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.