Jump to content

Live Action Olarak Görmek İstediğiniz Anime??

jans09

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Orda kore dizisi dedin ya canımı ye :2:  :3:  :D ben de takip ediyorum vakit buldukça. şu anime şirketi olayı da iyimiş haa... Ama suça bulaşmadan olmuyor mu bu işler be gülüm...??? sen hangisi anime olsun isterdin peki mesela ben Gintama konusuna çok ılımlı baktım.. olsa ne gülerdik :D

Gintama da çoğu komedi mimiklere bağlı olduğu için Live Action ı güldürür mu bilmem ama Psycho Pass in sağlam konusu var mümkün :) Tokyo Ghoul demişler de çok efekt lazım onun için. Onun dışında Mirai Nikkiden feci Hollywood filmi olur ama baş karakterlerin yaşları daha büyük olmak şartı ile :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Charapedia film/dizi olarak görülmesi istenen manga için kolları kolları sıvayarak 10 bin kişilik bir anket düzenledi.. Fikir babası/anası (bayanlar alınmasın) olarak da kimi görsek beğenirsiniz? "Sho

GTO nün Live Action ı yok mu ya :D Bence animenin Live Action ı olmasın anime yeterli.. Ama bazı mangaların animesi olsun arkadaş şöyle bir Kanlı canlı Rai görelim mesela Noblesse anime olsun da :P g

Yanlış görmüşüm ben de şaşırdım bir an :D Ya mangayı animeye çevirmelerini bıraktım anime yapılan mangayı da ziyan ediyorlar... Deadman Wonderland, Claymore, gantz, Tokyo Ghoul gibi başı çeken ziyan e

Gintama da çoğu komedi mimiklere bağlı olduğu için Live Action ı güldürür mu bilmem ama Psycho Pass in sağlam konusu var mümkün :) Tokyo Ghoul demişler de çok efekt lazım onun için. Onun dışında Mirai Nikkiden feci Hollywood filmi olur ama baş karakterlerin yaşları daha büyük olmak şartı ile :D

Gintama'da Gintoki'nin o olmadık lafları yok mu film ya da dizi içinde onları ayarlayabilirlerse uçar ki bu sadece devede kulak :D Tokyo Ghoul bence de çok makyaj ya da dediğin gibi bilg. efekti gerektirir ve bu da maliyet yükseltir. Daha animesinin bile ikinci sezonunun geleceği belli olmayan anime film/dizi olmamalı.. Ama en acayip olanı da Gundam!!! Mechaları filme uyarlamak tam bir işkence olsa gerek... Son "Pasifik Savaşları" müthişti ama bir o kadar da zorlu çekimleri olmuş.. Benim istediğim daha sci of life.. Mesela filmleştirilmişlerden Hana Yori Dongo (Boys Over Flover'dı sanırım).. Hem Kore hem de Japon dizisini izlemiş biri olarak çok hoştu.. animeler çok geniş bir hayal dünyası.. ve bazısı çok dişli olur beyaz perde için. Fakat o Psyco Pass film yapılır ve  Shogo'nun yerine uyuz bir herif gelipte oynarsa ben o seti basarım arkadaş!! ahh o karizma  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Gintama'da Gintoki'nin o olmadık lafları yok mu film ya da dizi içinde onları ayarlayabilirlerse uçar ki bu sadece devede kulak :D Tokyo Ghoul bence de çok makyaj ya da dediğin gibi bilg. efekti gerektirir ve bu da maliyet yükseltir. Daha animesinin bile ikinci sezonunun geleceği belli olmayan anime film/dizi olmamalı.. Ama en acayip olanı da Gundam!!! Mechaları filme uyarlamak tam bir işkence olsa gerek... Son "Pasifik Savaşları" müthişti ama bir o kadar da zorlu çekimleri olmuş.. Benim istediğim daha sci of life.. Mesela filmleştirilmişlerden Hana Yori Dongo (Boys Over Flover'dı sanırım).. Hem Kore hem de Japon dizisini izlemiş biri olarak çok hoştu.. animeler çok geniş bir hayal dünyası.. ve bazısı çok dişli olur beyaz perde için. Fakat o Psyco Pass film yapılır ve  Shogo'nun yerine uyuz bir herif gelipte oynarsa ben o seti basarım arkadaş!! ahh o karizma  :wub:

Slice of life shoujo masrafsız ve geniş bir kitleye hitap ettiği için yapımı kolay ve yatırım yapılabilir.. Öyle de oluyor zaten :D

Mecha çok zor masraf dediğin gibi. Bilgisayar efekti kaliteli olmayınca çok yapmacık kalıyor..

Ben de Live Action yapılacaksa en önemli unsurun konusunun ilgi çekici ve orijinal olmasına bakarım o yüzden Psyco Pass ve Mirai Nikki bu işe uygun... İçinde müzikal şeyler olduğu için Guilty Crown da güzel bir Live Action adayı bana göre :) Tabi karakteri oyanayan oyuncular da özenle seçilmeli... Meşaggatli işler kimse kar getirisi garanti olmayan işlere girmez :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pek live action seven biri degilim, ama Durarara!'yı listede görünce olsa ne güzel izlerdik demedim degil, MekakuCity hoş olurdu da bilemiyorum şimdi aklımda canlandıramıyorum :D 

Natsume Yuujinchou ve Barakamon güzel durabilirdi live action'da, ama Gintama?! Hiç şans bile vermiyorum, bi kere o animeyi anime yapan en büyük etkenler seiyuulardı...

Yok yok yapmasınlar vazgeçtim, Kuroshitsuji'nin filmini bile izleyemedim dayanamadım diye.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintamanın zaten 2-3 dakikalık Live-Actions var :D Anime tarafından yapılan mankenlerle :D :D

Şahsen hiçbir animenin LA olmasını istemiyorum.Sonuçta Japonların çizimleri ile gerçek Japonlar arasında Toros dağları kadar fark var.Bunun en iyi örneğinin bakemonogatari izleyenler anlayabilir.Animenin aralarına ana karakterlerin real resimlerini koyuyorlardı.Şimdi sen kalkıp gidipte o karaktere gümüş saçlı samurayım (?) diyemeyeceğine göre sıkıntı olur kanaatindeyim.Kenshin filmi vardı.Oradaki karakter bence güzeldi ama beni sarmaz.

Hangisi olsun derseniz ama...

Natsume You....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.