Jump to content

Web/Light/Visual Novel Tavsiye/Tartışma Bölümü

Shiba Tatsuya

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 279
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumumuzda Web Novel ve Light Novellar için bölüm bulunmadığından genel tartışma/tavsiyeler için bu konuyu açıyorum. En başta WN ve LN’nin ne olduğuna gelirsek:   Light Novel: Japonların yaptığı res

Arifureta'nın ilk 6 bölümünün özeti:     En heyecanlı yerinde bıraktım  :P acaba devamında ne olacak? Yakında... En önemli kısımları özet yerine tam çeviri yapmaya çalıştım ama aynı duyguyu verir m

Chapter 11 hazır.  

Onu biliyorum ya :D o listedekilerin çoğunu AnimeSuki'den bulup incelemiştim sonra konuyu buldum. Aralarından Re: Monster, Gun-Ota, World Teacher(Özellikle bu ama çevirmeni 3. bölümde bıraktı), Arifureta(favorim), Monster no Goshujin-sama, Tate no Yuusha, [Coiling Dragon, Stellar Transformations, Swallowed Star](Bu 3'ünün Japonya'yla alakası yok, Çin'in Wuxia Novelları)'ı güncele kadar okudum(Re: Monster hariç). Ama çevirinin devamını beklemek çok kötü :D Japonca şart

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Özetlerini dört gözle bekliyorum özletme kendini her gün bakıcam :D yazmışmısın diye volume 1 i bitir hemen 2 ye geçelim :) merak aldı götürdü beni  :lol:

Hangisi için, Arifureta mı :D Hajime'nin asıl olayı bu özetle gelecek ama bu biraz uzun sürebilir :D

Tate no Yuusha'yla Mushoku Tensei yerine bunun özetlerine başladım çünkü bu ikisinin hem LN'si hem de mangası çıkmaya başladı bile. Arifureta'nın sadece 1-2 fan yapımı resmi var(Onları sonraki özetle koyarım, spoiler olmasın şimdi). Ama Hajime'nin son hali...

Hafif spoiler olabilir ama eğer şunu:

Büyü, yüksek teknoloji silah ve envai çeşit teknolojik alet kullanan OP bir karakter

arıyorsanız Hajime tam size göre  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.