Jump to content

Web/Light/Visual Novel Tavsiye/Tartışma Bölümü

Shiba Tatsuya

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 279
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumumuzda Web Novel ve Light Novellar için bölüm bulunmadığından genel tartışma/tavsiyeler için bu konuyu açıyorum. En başta WN ve LN’nin ne olduğuna gelirsek:   Light Novel: Japonların yaptığı res

Arifureta'nın ilk 6 bölümünün özeti:     En heyecanlı yerinde bıraktım  :P acaba devamında ne olacak? Yakında... En önemli kısımları özet yerine tam çeviri yapmaya çalıştım ama aynı duyguyu verir m

Chapter 11 hazır.  

Benim özetler de kaldı :D aralık bi bitsin devam edecekler...

Bu arada Mushoku Tensei çok iyi. Karakterlerin derinliği falan çok iyi yazılmış. Onu okuduktan sonra diğer seriler genelde sanki çocukların elinden çıkmış gibi geliyor :) mesela Arifureta'yı çok seviyorum ama yazar gerçekten acemi :( çok gelişmesi lazım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben her turlu ln onerisine acigim. Iki gun once Utsuro no Hako Zeroth Maria'yi bitirdim, kafayi yemek uzereyim. Eiji (yazar) hikayenin agzini burnunu kirip ortada bıraktı psikolojim bozuk, mariayi istiyorum. (blog sayfasini acarim derseniz ben çevirmek isterim, en azindan 1. Volume mu. Anlamiyorum bu blog islerini. -_-)

Mushoku tensei Online'nin bana onerdigi serilerden birisiydi. Bak simdi aklima geldi, indirip basliyorum bir kac gune. (ben kaxell, diger hesabı kapattirdim.)

Edit. Hah ondan önce gekkou ya bakicaktim. Ana karakter tatlı birine benziyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben her turlu ln onerisine acigim. Iki gun once Utsuro no Hako Zeroth Maria'yi bitirdim, kafayi yemek uzereyim. Eiji (yazar) hikayenin agzini burnunu kirip ortada bıraktı psikolojim bozuk, mariayi istiyorum. (blog sayfasini acarim derseniz ben çevirmek isterim, en azindan 1. Volume mu. Anlamiyorum bu blog islerini. -_-)

Mushoku tensei Online'nin bana onerdigi serilerden birisiydi. Bak simdi aklima geldi, indirip basliyorum bir kac gune. (ben kaxell, diger hesabı kapattirdim.)

Edit. Hah ondan önce gekkou ya bakicaktim. Ana karakter tatlı birine benziyordu.

sen çevir blog u ben açarım :D ( blog açmayı ayarlamayı zartını zurtunu bilen 50 tane tanıdık var illaki biri yardım eder :D en olmadı internette 50 milyon tane nasıl açılcana dair açıklamalar var ve ben boş insanım  hafta içi her gün 3 er saat dersim var kalanı boş onları kurcalıyıp ben açarım )

not: simdi biraz baktım  zor bişeye benzemiyo ben hallederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.