Jump to content

Fate/Stay Night 1 Saatlik Bölümler ile Başlayacak

Berker51

Önerilen İletiler

Sürpriz: Fate/stay night 1 Saatlik Bölümler ile Başlayacak

fate-stay-night-unlimited-blade-works.jp

Sezonun beklenen animelerinden biri olan Fate/stay night: Unlimited Blade Works, beklenenden çok daha uzun olarak, 24 dakika yerine 1 saat uzunluğundaki bölümlerle başlayacak. Anime serisinin başlayacağı 4 Ekim tarihinde 1. bölüm yerine 1 saat uzunluğundaki 0. giriş bölümü yayımlanacak. Bu bölüm Rin Tohsaka ve Archer’a yoğunlaşmakta. Sonraki hafta 11 Ekim’de yayımlanacak olan animenin 1. bölümü yine 1 saat uzunluğunda ve Emiya Shirou ile Saber’ın hikayesini konu almakta. Japonya’dan önce, Los Angeles’ta bugün (28 Eylül) serinin ilk bölümü gösterildi bile. Ayrıca bahsi geçen 1 saatlik bölümler için de kısa bir tanıtım videosu yayımlandı.

Bu birer saatlik bölümler sürpriz olmadı değil. Eğer daha önce  Fate/stay night: Unlimited Blade Works anime filmini izlediyseniz 1 saat 40 dakika gibi bir uzunlukta olduğunu hatırlayacaksınızdır. Dolayısıyla anime serisinin başlangıcı bile 2010’daki anime filminden daha uzun tutulmuş.

Fate/stay night: Unlimited Blade Works anime serisi daha önce paylaştığımız üzere 2 sezonluk biri seri olarak hazırlanıyor; animenin 2. sezonu Nisan 2015’te başlayacak ve yine Fate/stay night: Heaven’s Feel anime filminin de hazırlanmakta olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Fate/stay night: Unlimited Blade Works sizce anime filmine göre çok daha iyi bir yapım olabilecek mi?

Alıntı: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO gibi 18 ve altı yaştakiler hedeflenmiş. Çünkü ilk seri olan fate zero'daki karakterler daha olgun ve yaşça daha büyüklerdi, birde diyaloglar daha bir yetişkinlere hitap ediyordu.

Resimlere ve videolara baktıkça sinir oluyorum.

içinde romantizm varsa her yola getirirler zaten :D

ben sevindim uzun tutulmasına. fate/stay night serisini önceden izlememe rağmen filmi izlerken zorluk yaşamıştım, her şeyi çok aceleye getirmişler gibi bi hava vardı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO gibi 18 ve altı yaştakiler hedeflenmiş. Çünkü ilk seri olan fate zero'daki karakterler daha olgun ve yaşça daha büyüklerdi, birde diyaloglar daha bir yetişkinlere hitap ediyordu.

aynen fate zero'dan sonra fate stay night'ı izleyince hayal kırıklığına uğramıştım ama bu seri en azından önceki seriden daha iyi olacak bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelerin %90 çocuklar ve ergenler için yapılırken anime çocuklar için değildir demek garip geliyor. Kan vs diyorsan da bazı ülkelerde içki yaşı 13 hiç oralara girmeyelim. Niye böyle alakasız bir post attım. Fate zero gibi biraz daha yetişkinlere hitap eden veya daha 16+ kitleye hitap eden diyologlara sahipken stay night bozuntu versiyon 2 çıkması hoşuma gitmedi.

Ayrıca her sene çıkan çok yetişkinlere hitap eden seriler(İroni mağlum forumda anlamayan çıkar)'e birisi daha eklendiği için çok müteşekkir olduğumu belirtmek isterim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fate stay nightın  bu versiyonun da umarım koskoca uruk kralı gilgamesh  serinin  2006  yapımında olduğu  gibi  arthur a kaybetmez  ,  Unlimited Blade Works s   filminde emiya  veledi bile adamı  pas pas etmişti  böyle rezillik görmemiştim  kahramanları geçtim  bir insan bile yenebilmişti  gilgameshi saçmalığında böylesi ,        üstelik 2006 yapımında  yakın  dövüş ustası kotomine kirei  emiyaya  yakın dövüşte kaybetti buda ayrı bir saçmalık  gülesi geliyor insanın :D , umarım bu 2014  yapımında  bazı şeyler farklı olur  2006  yapımı gibi dandik olmaz .Çocuk kafasıyla bakarsak hep iyiler kazanır  buda  animeyi sıkıcı yapar  hiç  kimse  sonunu bildiği birşeyden zevk almaz     bu yüzden animenin bu versiyonunda bazı farklılıklar olması  yönünde  çok umutluyum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OMG!

Kim ne derse desin, fate serisini visual novelını oynamayan bilemez. UBW ü oynayanlar tohsakayı ayrı bir severler. Aşkım ya... Abi süper bi haber bu geri sayım yapıyordum kocaman amfide 40 kişiye izletmezsem adam değilim.

(görkem yok di mi burda B))

Gençler fate shounen değildir. Zaten animeyi izlerken bir anda mal olunca anlayacaksınız. Umarım sizde de o etkiyi bırakır. Ama finali bi heavens feel etmez eh onunda filmi çıkıyor. (zeynep abla dövme beni fate zero yu hesaba katmıyorum. ;))

Edit. Hepiniz tatlısınız ama ilk fate in kendisi izlenir. Zeroya yapılan dönüş ayrı koyar insana. Çok isterseniz fate attraxia var. O da tatlıdır.

6gün kaldı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fate evrenini Sao gibi zayıf birşeyle kıyaslamak yanlış bence. İlk olarak dediğin gibi FZ de karakterler hep yetişkindi şimdi ise onların çocukları savaşıyor ancak bu sırf şuan ilgi çeksin daha büyük kalabalığa hitap etsin diye değil. Fate Stay Night -  Fate evreninin temelidir. Şuan Ufotablenin yaptığı ve 2006 da Deen stüdyosundan gelenler taa 2003 yılındaki Visual Novel hikayesinden gelmektedir.Ayrıcana Visual Novel ve hikaye kesinlikle +18 dir zaten ağır erotik bölümlerde içeriyorlar. Fate Zero ise 2006 yılında Gen Urobuchi tarafından hikayesi yazıldı FSN nin büyük başarısından dolayı seriye devam olarak. Yani bir diğer anlamda karakterler genç gözük sebile asıl Fate hikayesi budur. Şuan bile hala Fate Stay Night temel alınarak farklı evrenlerde farklı şekilde geçen kase savaşları hikayeleri yayınlanmakta ileride anime olarak görebileceğimiz aynı bunlar gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.