Jump to content

Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şehir hayatında karşılaştığımız detaylar, bizlere kolaylık sağlamak için ve hayatımızı çekilebilir kılmak için tasarlanmıştır. Gel gelelim, işler her zaman beklendiği gibi gitmez ve illa ki bir takım

Ellerine sağlık beratım güzel konu olmuş,bu arada çayını karıştırdığı kaşığı şekerliğe geri koyan eski ev arkadaşlarına selamlarımı ilet  :hate-onion-head-emoticon:

Toz şekeri alıp kaşıkla çayını karıştırıp geri şekerin içine koyan zihniyet ah arkadaşlarımı hatırlattı cidden sinir bir durum :D 

Ellerine sağlık beratım güzel konu olmuş,bu arada çayını karıştırdığı kaşığı şekerliğe geri koyan eski ev arkadaşlarına selamlarımı ilet  :hate-onion-head-emoticon:

Teşekkürler abi , iletirim iletirim  :mellow: Bir arada 118 18'le TTNET'e selam söylicem , onunda kayıtını alırım  :ph34r:  :D

Toz şekeri alıp kaşıkla çayını karıştırıp geri şekerin içine koyan zihniyet ah arkadaşlarımı hatırlattı cidden sinir bir durum :D

Hemde nasıl ya , kardeşim falan yapıyodu kafa göz giresim geliyodu çocuga  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eline sağlık yeğen güzel noktalara değişmişin :D yalnız en dikkatimi çeken tereyağlı ekmek oldu  :rolleyes:

O kablo olayı da doğru ya, çok kulaklığım mefta oldu öyle ve atamadım da, o yüzden çekmecemin kenaralarında bir yerlerde büyük bir kulaklık mezarı var resmen  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berat seni tebrik ederim  :D Tamamen benim gıcık alanlarıma değinen bir konu  :D Neredeyse hepsi dikkatimi çeken işlerdir.. -_-

Ayrıca şunları da eklemeden geçemeyecem; gevşek vida delikleri,musluk başları ve birleştirici unsurların yalama yaparak ne kadar sıkarsan sık eski halinde kalması,

*Bir türlü kapanmayan dolap ve çekmece kapakları.(özellikle de şu kızaklı olanlar),

*Gideri ters köşeye yapılan balkon delikleri..(o su asla akıp gitmez aslaa),

*mekanizması veya mandalı çalışmayan çöp kutuları,

*Dolaba hiçbir zaman sığmayacak boyutlarda üretilen enteresan mutfak gereçleri,

*eğimi düzgün yapılmamış yer karoları,fayanslar..(Fırına koyduğun şeylerin bir tarafı hep yanar o eğrilikten dolayı),

*İki parçayı tutan vidası tek kullanımda kırılan veya çıkan büyük dişli saç tokaları, Çok beğenerek aldığın saç tokasının lastiğinin bir seferde gevşemesi (yol o saçları yol ) Teşekkür ederim.. :lol: bu kadar yeterli yoksa cidden ortalık dağılacak  :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet berat çok güldüm baya komik bir konu olmuş başarılarının devamını dilerim asdfasf

Kağıt havlu olayı en çok güldüğüm olaydır.

Ve bir şeyi daha ekleyeyim kitkatı bende öyle yiyom bence bu hayvanlık değil bu görüşe katılmıyorum.

Üstüne alınmayıver sende klsadş 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.