Jump to content

Nisekoi 2. sezon'a yeşil ışık!

Hikigaya-kun

Önerilen İletiler

0cf2bb1d8613e37f7b8913b0cc85065b13891237

Nisekoi adlı animenin ekim ayında çıkacak olan 2 ovasından ilhamlanarak verilen karar göre 2. sezon yeşil ışık aldı.

Seri tam olarak ne zaman çıkacak hala bilinmiyor olsa da yeşil ışık haberi izleyiciler için büyük sevinç kaynağı oldu.

Raku normal bir lise öğrencisi olmasına rağmen, ailesi yakuzanın Shuei-Gumi bölgesi liderliğini yapmaktadır. Raku’nun Chitoge ile zorla birlikte olması Raku’yu kendi aile işlerine bulaştırmıştır çünkü Chitoge, düşman çetenin liderinin kızıdır.

yumsuzluklarına rağmen bu ikili, sahte ilişkileriyle herkesi kandırmışlardır. Daha sonra Raku, Chitoge’nin geçmişten kalma bir anahtara sahip olduğunu ama anahtar hakkında hiçbir fikre sahip olmadığını öğrenir. Bu da yetmezmiş gibi, Kosaki Onodera ve Marika Tachibana adında ve gizemli anahtarlara sahip 2 kız daha Raku’nun hayatına girer.

Kısacası uzatmaya gerek yok 2. sezon yeşil ışığı aldı fakat tam bir tarih yok ilerleyen zamanlarda tam bir bilgi verileceği belirtiliyor. Umarız pek bekletmeden çıkartırlar.

Kaynak JP: http://yaraon.blog109.fc2.com/blog-entry-27255.html

Orjinal Nisekoi Sitesi: http://www.nisekoi.jp

Kaynak İng: http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-10-01/nisekoi-false-love-manga-gets-2nd-tv-anime-season/.79421

Gerçi pek kaynakları kullanmadım ya neyse buralardan da bakabilirsiniz. :) 

Darısı diğer serilerin başına artık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlerken ne kadar eğlensem de finalde tam olarak konuda bir ilerleme olmaması, sonuca varılmaması beni rahatsız etmişti.(anahtarlar konusunda) Umarım adam gibi final yaparlar bundan sonra.

iyi bi son yapsalar iyi olur ama mangası hala devam ediyor yani bu sezonda bi sonuca bağlanacağını sanmıyorum hatta yeni kız bile geliyormuş galiba :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugün ikinci sezonun olacağını MAL'de okumuştum cidden nasıl mutlu oldum anlatamam :D

Mangası halen devam ettiği için ve mangasını okuyan birkaç kişiye sormuştum, yeni bir kızın daha katıldığını ve anahtar olayının halen daha çözülmediğini söylemişti, belli ki Mangaka mangada finali yapana kadar anahtar konusunda bize sabrın sınırlarını öğretmeyi amaçlıyor, umudum anahtar olayının mantıklı bir sonuca varmasında...

Onun dışında yeni gelecek sezonunda da anahtar sırrı devam eder büyük ihtimalle fakat yine de Kirisaki ve Rakunun çekişmelerini izlemeyi çok özledim, bu yüzden umarım çok bekletmezler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.sezon da çözüm falan beklemeyin şimdiden söyliyim :D manga da 1 .sezon sonu 40 50 lere geliyordu sanırsam 100. bölümlere kdr hiç bir şey yok doğru düzgün doldurma bölümler gibi gidiyor günü birlik konular yani

Bir çok fan her hafta  çıkan ana konudan uzak bölümlerden şikayetçi şu an bunun sebebide mangasının haftalık olması yüksel ihtimal ama şu an baya abartılmış durumda bence.2.sezon da mangadan sapmazlarsa pek bir şey

beklemiyorum anahtar olsn geçmiş olsn yada aralarında ki ilişkiler

100. bölümden sonrada pek bir şey yok son anahtara sahip olan kişi de ortaya çıkıyor 1 kaç bölüm bir şey olcak diye bekliyorsunuz ama sonra eski düzene geri dönüp dvm ediyor şuan mangası

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fazla uzun süreceğini sanmıyorum.

Bekleyenlerini ve serinin yarım kalmasını düşünürsek uzatmadan getirirler diye düşünüyorum.

Tabii diğer eski seriler gibi olmaz ise ( Örneğin: Nyan-koi sözde 2009'da ikinci sezonda görüşürüz dediler ama hala yok) hemen gelir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.