Jump to content

Neden Nami ?

stingbull

Önerilen İletiler

Zaten animenin ilk bölümünde orası belli bir şey, Luffy den önce Nami  ile tanışıyoruz :D

gerçi ben şu an 130. bölümdeyim, luffy nin shanks olayı dışında ufaklığı ile ildili hiçbir şey bilmiyorum. Bide robin hakkında. Ama geri kalan karakterlerin hepsinin tayfaya katılış süreleri içinde çocukluğundan bahsedildi... Yani ana karakterin detayını daha geç öğrenmemiz klasik gibi geldi bana. Tayfada benim görüşümde herkes aynı değere sahip, hepsinin kendine özel katkı ve yetenekleri var ama en sevdiğim usopp, güçlenmesini bekliyorum şu an :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cp 9 nasıl franky yi ve robini kaçırmadı.Kaçırdılar o bölümler filler değil.Zoroyuda kaçırmak çok saçma gücü için kaçıran biri demekki güçsüzdür.Güçsüzse zoroyu kaçıramaz

birde şapka emanet etmeyi okadar büyütmeyin Luffy tayfasından herkese emanet edebilir onu.Hatta tayfasından birinin hayatı için o şapkayı yakabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cp 9 nasıl franky yi ve robini kaçırmadı.Kaçırdılar o bölümler filler değil.Zoroyuda kaçırmak çok saçma gücü için kaçıran biri demekki güçsüzdür.Güçsüzse zoroyu kaçıramaz

birde şapka emanet etmeyi okadar büyütmeyin Luffy tayfasından herkese emanet edebilir onu.Hatta tayfasından birinin hayatı için o şapkayı yakabilir

Adam haklı ama abi namiye öyle bir verdi ki sapkayı nami arc da ben bıle bı an nami luffy e itiraf edicek sandım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim bi konuyu kaçırmışsın sanırım franky daha katılmamıştı tayfaya nico robin ise daha güvenlerini almamış bir adaydı yani onların tayfaya katılma arc ıydı o zamanlar 

Nami ise tayfaya katıldıktan sonra kaçırılma olayları oldu zaten naminin haricinde kaçırılan da olmadı hiç :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim bi konuyu kaçırmışsın sanırım franky daha katılmamıştı tayfaya nico robin ise daha güvenlerini almamış bir adaydı yani onların tayfaya katılma arc ıydı o zamanlar 

Nami ise tayfaya katıldıktan sonra kaçırılma olayları oldu zaten naminin haricinde kaçırılan da olmadı hiç :)

ne farkediyor sonuçta kaçırıldı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.