Jump to content

Tetsuya Nomura’dan Kingdom Hearts Çizim Videosu

FuneraireS

Önerilen İletiler

Ünlü Karakter Tasarımcısı Tetsuya Nomura’dan Kingdom Hearts Çizim Videosu

Final Fantasy serisinin karakter tasarımlarıyla gönüllerde taht kuran Tetsuya Nomura’nın, yapımcısı olduğu bir diğer önemli seri Kingdom Hearts için hazırladığı çizim videosu Square-Enix tarafından paylaşıldı. Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX’in şerefine dünyanın en ünlü karakter tasarımcılarından birinin ana karakterini nasıl çizdiğini izleyebiliyoruz.

Final Fantasy serisinin en önemli isimlerinden olan, karakter tasarımcılığı, savaş görsellik yönetmenliği, senaryo yazarlığı, direktörlük gibi çok sayıda etkin rol üstlenen Tetsuya Nomura, büyük beğeni kazanan Advent Children anime filmini yönetmesi ve de Kingdom Hearts serisinin yaratıcısı ve direktörü olarak daha da parladı. Çıkışı yılan hikayesine dönen Final Fantasy XV’in yapımının büyük kısmını tamamlayan Nomura, 1990’dan bu yana çalışmakta olduğu Square’ın kararıyla kısa bir süre öncesinde Final Fantasy XV’deki direktörlük görevinden alındı ve ünlü yapımcının Kingdom Hearts’a daha fazla yoğunlaşacağı bildirildi.

En bilinen seiyuulardan biri olan Miyano Mamoru da seslendirdiği en cool karakterlerden birinin Tetsuya Nomura tarafından tasarlanan Riku olduğunu söylemişti.

Alıntı: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayy çok seviyorum ben bu oyunu. Videodaki müzik de oyunun açılış müziği "Dearly Beloved". O kadar zarif, güzel bir melodi ki. Müthiş bir oyundu. Ana kahraman Sora, kralları Mickey'i arayan Donald ve Goffy ile birlikte Disney'in diğer kahramanlarının evrenlerini dolaşıp arkadaşlarını arıyordu. Final Fantasy karakterleri ile Dİsney'in birleşimi gibi. Zaten yapımcı şirket de aynı. Oyunda kah Tarzanla ormanda dolaşıyor, kah denizkızı Ariel'le Atlantis sularında yüzüyor kah Alice ile Harikalar Diyarını keşfediyorsunuz. Sora'nın arkadaşlarına ulaşmaya çalışması kısmı da epey duygusaldı. Mangaka da çok güzel çiziyor videoda Sora'yı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayy çok seviyorum ben bu oyunu. Videodaki müzik de oyunun açılış müziği "Dearly Beloved". O kadar zarif, güzel bir melodi ki. Müthiş bir oyundu. Ana kahraman Sora, kralları Mickey'i arayan Donald ve Goffy ile birlikte Disney'in diğer kahramanlarının evrenlerini dolaşıp arkadaşlarını arıyordu. Final Fantasy karakterleri ile Dİsney'in birleşimi gibi. Zaten yapımcı şirket de aynı. Oyunda kah Tarzanla ormanda dolaşıyor, kah denizkızı Ariel'le Atlantis sularında yüzüyor kah Alice ile Harikalar Diyarını keşfediyorsunuz. Sora'nın arkadaşlarına ulaşmaya çalışması kısmı da epey duygusaldı. Mangaka da çok güzel çiziyor videoda Sora'yı.

Evet ya melodi guzeldi

Ve sorayi da cok hoş cizdi kawai ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.