Jump to content

Merhaba :D

Wash

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben varim ^_^

Rusca yazdım Меня зовут кенан.добро пожоловат форум -benim ismim kenan foruma hoş geldiniz çevirisi böyle . Bu arada ben azerbaycanlıyım.

Biz de muhaciriz bulgaristan göçmeni o yüzden zaten rusça ve bulgarca benziyor memnun oldum kenan hoşbulduk :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda bir YTÜ lü geldi demek! Ben de elektrikteyim. Ayrıca adamın en sevdiği animelere bak be: Trigun(İsimden anlaşılıyor zaten), Steins Gate, Samurai Champloo.(Ben de baya severim bunları) Hoş geldin foruma! Umarım iyi vakit geçirirsin :D

Memnun oldum bu arada, ben de Varjo -ismim gizli, ama forumu ararsan bulursun : :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda bir YTÜ lü geldi demek! Ben de elektrikteyim. Ayrıca adamın en sevdiği animelere bak be: Trigun(İsimden anlaşılıyor zaten), Steins Gate, Samurai Champloo.(Ben de baya severim bunları) Hoş geldin foruma! Umarım iyi vakit geçirirsin :D

Memnun oldum bu arada, ben de Varjo -ismim gizli, ama forumu ararsan bulursun : :)

Geldi dostum sonunda ki ben okulda hiç kulübe veya anime seven birine rastlamadım malesef ama burada tanıştık :D Aynen haaa favori animelerimi beğendiysen süper :D :D Hoş bulduk dostum çok sağol :D  Ben de memnun oldum varjo vakit çok buluruz :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.