Jump to content

Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)

Önerilen İletiler

SAO da genel olarak bir çoğumuz kirito hayraniyiz.

Peki orda sevdiginiz baska karakterler ya da dikkatimizi ceken en guzel bölüm hangisi

Ben

Kirito'nun Sadece sao daki ilk halinden hoslaniyorum

Yui en sevdiğim candy girl'üm

En dikkatimi ceken bölümlerse Kiritonun Asuna ile olan aşk'lari icin elinden geleni ardina koymadigi her bölüm ^_^

Ee Sizin ki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Lisbeth gereksiz davranışları ve yerli yersiz sapıklıklarıyla komiğime giden bir karakter, Extra bölümü izleyenler havuzda Suguha'yı nasıl taciz ettiğini bilirler :D Ondan sonra en başta Klein, harbi

SAO da genel olarak bir çoğumuz kirito hayraniyiz. Peki orda sevdiginiz baska karakterler ya da dikkatimizi ceken en guzel bölüm hangisi Ben Kirito'nun Sadece sao daki ilk halinden hoslaniyorum Yui

Sao 2 o kadar sıkıcı geldi ki 5 den sonrasını izlemedim sagsgjsfj o yüzden asuna yalan oldu :D

Buraya sachi gelebilir. Korktuğu halde kimseye kendini koruması için yalvarmadı, ölümüne sebep olan kişiye teşekkür bile etmeyi bildi. Oysa sao2 de sinon denen illet öylemi :D 'koru beni, Koru BENİİ !!' diye ağladı... Klein de ana karakterin baş arkadaşı olarak tabiki sevilme kontenjanına giriyor :D Asunanın sevdiğim, ayar olduğum yanları var, az kiritoya sahip çıksın. Kuzenini ise hiç sevmedim, bende durum böyle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya sachi gelebilir. Korktuğu halde kimseye kendini koruması için yalvarmadı, ölümüne sebep olan kişiye teşekkür bile etmeyi bildi. Oysa sao2 de sinon denen illet öylemi :D 'koru beni, Koru BENİİ !!' diye ağladı... Klein de ana karakterin baş arkadaşı olarak tabiki sevilme kontenjanına giriyor :D Asunanın sevdiğim, ayar olduğum yanları var, az kiritoya sahip çıksın. Kuzenini ise hiç sevmedim, bende durum böyle :D

Bencede ona pek sahip çıkmıyo ya bi de sevgilisi

Kitito da kendine hakim olsun canim olurmu oyle sey ama erkek ya onfan bisi demiyom :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.