Jump to content

Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Lisbeth gereksiz davranışları ve yerli yersiz sapıklıklarıyla komiğime giden bir karakter, Extra bölümü izleyenler havuzda Suguha'yı nasıl taciz ettiğini bilirler :D Ondan sonra en başta Klein, harbi

SAO da genel olarak bir çoğumuz kirito hayraniyiz. Peki orda sevdiginiz baska karakterler ya da dikkatimizi ceken en guzel bölüm hangisi Ben Kirito'nun Sadece sao daki ilk halinden hoslaniyorum Yui

Sao 2 o kadar sıkıcı geldi ki 5 den sonrasını izlemedim sagsgjsfj o yüzden asuna yalan oldu :D

Suguha candır Asuna patlıcand... değil abi hepsini yerim seçim yapamıyorum.   B)

Kirito pisliği hariç. Her sezon gözüme daha pis gözüküyor 5. sezonda iyice mallaşacak rezil şey.  

katılıyorum tam pislik oldu ama tipi var *** nin :D ya her kızla bısey yasıyor anlamadım kı ben zaten sımdı son bölümünü izleyenler bilir- Son bölümden spo içerir sao 2

en son bölümde sinon u kurtarmak ıcın evine gitti e abi asunaya ne oldu yanında bekliyordu ben ona üzüldüm asunayı ekip gittiyse sonra asuna bundan gizli ağladıysa bırak kirito yu k sini bile ağzıma bile almam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

katılıyorum tam pislik oldu ama tipi var *** nin :D ya her kızla bısey yasıyor anlamadım kı ben zaten sımdı son bölümünü izleyenler bilir- Son bölümden spo içerir sao 2

en son bölümde sinon u kurtarmak ıcın evine gitti e abi asunaya ne oldu yanında bekliyordu ben ona üzüldüm asunayı ekip gittiyse sonra asuna bundan gizli ağladıysa bırak kirito yu k sini bile ağzıma bile almam

Aman be! Asuna ağlamaz bişey olmaz ona 15. bölümden sonra "olaylar olaylar" olacak zaten,  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ertuğrul, Görkemin hesabını böyle kullanacaktıysan banlattırtmasaydın hesabını! :angry:  Sömürdün ulan adamı. Görkem parolanı falan değiştir. ;)  Böyle gitmez bu. Sen daha SAO yu bile izlemedin hem. Gerçi Ertuğrul hepsini anlatmıştır sana ama neyse  :ph34r: . Hele bir de geçen imzasıyla oynamışsın. Hiç mi çocuğun duygularını düşünmüyorsun?? <_<

Bu arada benim Sao da en sevdiğim karakter neydi o çocuğun adı? Hani Krito nun ilk oyunu anlattığı var ya K ile başlıyordu, o.Hah, ''Klein''. Kral adamdı. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ertuğrul, Görkemin hesabını böyle kullanacaktıysan banlattırtmasaydın hesabını! :angry:  Sömürdün ulan adamı. Görkem parolanı falan değiştir. ;)  Böyle gitmez bu. Sen daha SAO yu bile izlemedin hem. Gerçi Ertuğrul hepsini anlatmıştır sana ama neyse  :ph34r: . Hele bir de geçen imzasıyla oynamışsın. Hiç mi çocuğun duygularını düşünmüyorsun?? <_<

Bu arada benim Sao da en sevdiğim karakter neydi o çocuğun adı? Hani Krito nun ilk oyunu anlattığı var ya K ile başlıyordu, o.Hah, ''Klein''. Kral adamdı. :P

Hak ediyor ;) Hem böyle daha çok eğleniyorum. O imza çok güzeldi yarım saatimi harcamıştım ve sildi chelsea'mi!!!  :hate-onion-head-emoticon:  

Hah. Ona izlettiremedim ama haftaya cuma günü güzel sanatlar fakültesinde gekkan shoujo nozaki-kun u izliyoruz. Sen tek başına takıl istanbullarda.  :ph34r:

Edit:http://strawpoll.me/2690608

Edit II: Bi bana telefondan mesaj atsana numaranı kaybettim. :/

Edit III: Normalde hesabı berata laf atmak için kullanıyorum ama bu haftaki sao bölümü çok güzeldi. (otur izle !!!!)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yıldızda anime manga kulübü kurunca ben görcem sizi....  :angry:  :angry: Daha dün bir üniversitedaşımla konuştum forumda, foruma yeni katılmış, adam animeci ve senin gibi animeleri sadece bishoujo için izlemiyor. :ph34r:  Onunla beraber Türkiyenin tek aktif anime kulübünü kurucaz biz :blink: ! Bizimde sanat ve tasarım atölyemiz var! :P  Hatta üstüne Görkemi de fahri üye olarak alcaz kulübe(Wash kusra kalma senin adına da konuştum ama :D ) Sonra hesabının şifresini değiştirecek. Büyük projelere imza atacağız, Bikentinizi ve Ankaranızı görürsün o zaman sen!! Aslında baya özledim be Ankara yı, ben de mi Bilkente gelseydim ne?  :unsure:-nasıl ayarladınız ki hem anime izlenmesini?-

Ayrıca SAO benim için 12. bölümde bitmiştir, ve kirito en azından oraya kadar shounen dünyasının en cool ana karakterlerinden biridir.  :lol:

Edit: Oyum Toradora ya, her ne kadar sonu çok troll olsada...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu dev, siyahi, baltası olan, barmen adam, neden mi, canım öyle istedi ;)

egil_8615.jpg

Adamın adı Agil (Oyunda), gerçek ismini bilmiyorum yada unuttum :D

Adını unuttum ama favori karakterim buydu :D :

177109.jpg

Bir kaç sahnede güldürdüğü için favorim. Normalde SAO benim için boş  <_< .

Oyundaki adı Klein gerçek ismini unuttum :P

Hani zindanda kirito'nun parti arkadaşı vardı bi tane mavimsi saçlı bir kız. Onu seviyordum ben , o da ks'ye gitti  :wub:

Kızın adı Sachi. Sevmiştim kendisini... :'C Gerçek ismini bilemeden gitti...

Eskiden Asunay'dı sonra *^* Suguha Candır  :wub: Yada ikisinide seviyorum *^* Lizbeth ' de olabilir yada karar veremedim  B)

Bendensin:D Lisbeth (Shisnozaki Rika) Hayranıyım...

Dikkat resimler büyüktür....

nqqHoYujCJA.jpg4RmE9T3OI4g.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.