Jump to content

Bleach Animesinin 10. Yılı

Berker51

Önerilen İletiler

Neden anime nin bitirildiğini şimdi daha iyi anlıyorum.  :huh:

Umarım Bleachin animesi çıkar demeyeceğim açıkçası mangası da hoş fakat çıksa da fena olmazdı  :)

Ayrıca mangası daha hoş gibi bir yorum yapmamın sebebi kolların falan kesilmesi değil ingilizce de güncele gelmiş biri olarak mangaya animesinden daha alışmam  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangası da güzel Animesini bitirince mangasını okumak daha zevkli geldi bana hatta. Ve de keşke animesi bitmeseydi dedim çünkü şuanda final arc çok daha güzel bir arc olarak ilerliyor. Animede Arancar arcı bölüp bölüp uzattıkları için reytingleri düşmüştür. Mangası bitmeye yakın devamını getirseler bari animede. Gelmese de mangadan devam ederim ama böyle aksiyon savaş animesinin yarıda kesilmesine gıcık oldum açıkçası. Bleach'in kendine has zevki ve kalitesi vardı inşallah tekrar animesi yapılır  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orihime nin bir bölümde 17 defa kurosaki-kun dedigi hatırlıyorum gercekten baymısdı ama su da bi gercek animenin asıl karakteri aslında Zangetsu olmalıymıs her zaman yardımına koşan zangetsu yada hollow formuydu. Ama izledim güzeldi emegi gecen herkezin eline saglık..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.