Jump to content

"D" neyin kısaltması teori - Spoiler İçerebilir...

Recommended Posts

Ben D'nin anlamının  şeytanın meyveleriyle alakalı olduğunu düşünüyorum. D.: Devil. Yani ben öyle olduğunu sanıyorum.. Ama gerçekten neyin kısaltmasıysa çok merak ediyorum  :pheew-crazy-rabbit-emoticon: 

Pek "Devil" olabileceğini düşünmüyorum açıkcası. Çünkü sonuçta farklı şeytan meyvesi kullanıcılarıda mevcut. Hepsinde D. olmalıydı o zaman ama öyle değil. Sadece belli insanlarda mevcut ve farkettiysen tüm D. ler tarihte sağlam yer etmiş insanlar. D.  bir nevi güçlü bir soy gibime geliyor ama öğrenicez zamanla işin aslını bakalım

• 3 years later...
  • 1 year later...
Angriel, 17.08.2015 - 21:37 tarihinde yazdı:

Pek "Devil" olabileceğini düşünmüyorum açıkcası. Çünkü sonuçta farklı şeytan meyvesi kullanıcılarıda mevcut. Hepsinde D. olmalıydı o zaman ama öyle değil. Sadece belli insanlarda mevcut ve farkettiysen tüm D. ler tarihte sağlam yer etmiş insanlar. D.  bir nevi güçlü bir soy gibime geliyor ama öğrenicez zamanla işin aslını bakalım

devil bence olabilir çünkü seride geçen şeytanın oğlusun sen,işte tanrıların en büyük düşmanı gibisinden sözler bunu destekliyor şeytan meyvesi değilde şeytanın soyu tarzı bişey olabilir şeytan meyvelerinin bununla bağlantısı şu olabilir şeytan meyvelerini ilk kullananlar d. soyu olabilir

• 10 months later...

Bence D bir kabile ismi gibi birşey D kabilesi ve bu kabilede aşırı güçlü kişiler var bana göre bu kabilenin kurucusuda JoyBoy hatta şapka meseleside burda tüm ırklara 1 adet hasır şapka verilmiş böylece o gördüğümüz büyük hasır şapkayıda açıklıyor bence bu olay yazılış şeklide İsim-Kabile ismi-Soy isim Gol D Roger Monkey D Luffy gibi yani bana göre bir açılımı yok sadece sembol olarak olsun diye seçilmiş bir harf

• 3 weeks later...

Ben D'nin hikayesini şu an için tahmin edebileceğimizi düşünmüyorum çünkü bilinmeyen daha çok şey var. Muhtemelen seri bitmeden hemen önceki bölümlerde açıklanır ve umarım mangaka ya da ben ölmeden bu seri biter :suicideoniplz:

D.   Deadless (ölümsüz) olabilir. Roger'da ölmeyeceğim diyordu. Yine Ace içinde iradesinin bir başkası içinde yaşayacağı söyleniyordu. 

Hatta Xebec'de ölümsüz bir bakıma çünkü onun iradesi de Teach'in içinde yaşıyor. Hatırlarsanız Teach'in gemisinin adı bile "Saber of Xebec" .