Jump to content

"D" neyin kısaltması teori - Spoiler İçerebilir...

SunLord

Önerilen İletiler

Ben D'nin anlamının  şeytanın meyveleriyle alakalı olduğunu düşünüyorum. D.: Devil. Yani ben öyle olduğunu sanıyorum.. Ama gerçekten neyin kısaltmasıysa çok merak ediyorum  :pheew-crazy-rabbit-emoticon: 

Pek "Devil" olabileceğini düşünmüyorum açıkcası. Çünkü sonuçta farklı şeytan meyvesi kullanıcılarıda mevcut. Hepsinde D. olmalıydı o zaman ama öyle değil. Sadece belli insanlarda mevcut ve farkettiysen tüm D. ler tarihte sağlam yer etmiş insanlar. D.  bir nevi güçlü bir soy gibime geliyor ama öğrenicez zamanla işin aslını bakalım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 sene sonra...
  • 1 sene sonra...
Angriel, 17.08.2015 - 21:37 tarihinde yazdı:

Pek "Devil" olabileceğini düşünmüyorum açıkcası. Çünkü sonuçta farklı şeytan meyvesi kullanıcılarıda mevcut. Hepsinde D. olmalıydı o zaman ama öyle değil. Sadece belli insanlarda mevcut ve farkettiysen tüm D. ler tarihte sağlam yer etmiş insanlar. D.  bir nevi güçlü bir soy gibime geliyor ama öğrenicez zamanla işin aslını bakalım

devil bence olabilir çünkü seride geçen şeytanın oğlusun sen,işte tanrıların en büyük düşmanı gibisinden sözler bunu destekliyor şeytan meyvesi değilde şeytanın soyu tarzı bişey olabilir şeytan meyvelerinin bununla bağlantısı şu olabilir şeytan meyvelerini ilk kullananlar d. soyu olabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...

Bence D bir kabile ismi gibi birşey D kabilesi ve bu kabilede aşırı güçlü kişiler var bana göre bu kabilenin kurucusuda JoyBoy hatta şapka meseleside burda tüm ırklara 1 adet hasır şapka verilmiş böylece o gördüğümüz büyük hasır şapkayıda açıklıyor bence bu olay yazılış şeklide İsim-Kabile ismi-Soy isim Gol D Roger Monkey D Luffy gibi yani bana göre bir açılımı yok sadece sembol olarak olsun diye seçilmiş bir harf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

D.   Deathless (ölümsüz) olabilir. Roger'da ölmeyeceğim diyordu. Yine Ace içinde iradesinin bir başkası içinde yaşayacağı söyleniyordu. 

Hatta Xebec'de ölümsüz bir bakıma çünkü onun iradesi de Teach'in içinde yaşıyor. Hatırlarsanız Teach'in gemisinin adı bile "Saber of Xebec" .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.