Jump to content

Naruto Ne Zaman Bitecek?

Guest Leffwn
 Share

Recommended Posts

• Forum Admin

Bitse de kurtulsak  <_< ama yeni bir hikaye ile devam ederler kesin süt veren inek kesilir mi  :mellow: hoş ben olsam keser etinden ızgara yapardım orası ayrı  :P takipçilerine sabır izleyenlere baş sağlığı dilemekten başka elimizden bir şey gelmez  :rolleyes:

artık kabullenelim her uzun animenin bitmesini istemesekte bir sonu olacak one piece içinde gecerli aslında ne kadar uzun olursa olsun bitecek bir gün (inş o gün yaşıyor oluruz :D ) narutonun bitmesine üzüldümmü düsem  sevindimmi desem bilemedim devam etse iyi olmaz yeni konu filan 600 bölümlük anime boşa sürüklenir sadece ama topu topuna 5 bölümle nasıl son bağlayacaklar   :ahaaah-onion-head-emoticon: sasukeylede savaş kısmına yeni girdiler saten bağlaması acayip zor olur gerçi kishi aceleye getirecek sanırım neyse narutonun bitmesine yinede insan kabul edemiyor yaw 15 yıllık nede olsa :D  :desperate1-onion-head-emoticon:

animenin sonu böyle olacak çok sağlam kaynaktan bilgi aldım 

obito herkesi naruto ve sasuke dışında herkesi öldürecek tam naruto ve sasukeyide öldürecekken gökten ışid  marşı  eşliğinde 

https://www.youtube.com/watch?v=r9lGwmx_nDw  ışid militanları allahu akbar nidalarıyla inecek obitonun kafasını kesecekler naruto ve sasuke islamı kabul edip ışid'e katılıp allah için cihad edecekler. tüm shinobi alemini müslüman yapana kadar durmayacaklar. en sondada naruto halife olacak ve 5 tane eş alacak kendine naruto_arabic_by_tholfekar-d33l3uj.jpg sasuke_arabic_by_tholfekar-d39ac6o.jpg

@Bom 

animenin sonu böyle olacak çok sağlam kaynaktan bilgi aldım 

obito herkesi naruto ve sasuke dışında herkesi öldürecek tam naruto ve sasukeyide öldürecekken gökten ışid  marşı 

https://www.youtube.com/watch?v=r9lGwmx_nDw  eşliğinde ışid militanları allahu akbar nidalarıyla inecek obitonun kafasını kesecekler naruto ve sasuke islamı kabul edip ışid militanlarına katılıp allah için cihad edecekler. tüm shinobi alemini müslüman yapana kadar durmayacaklar. en sondada naruto halife olacak ve 5 tane eş alacak kendine naruto_arabic_by_tholfekar-d33l3uj.jpg sasuke_arabic_by_tholfekar-d39ac6o.jpg

Çok Güldüm Lan :D

Anime çok iyi işler yapmış bir anime,ben diyordum ki aslında daha yeni başlıyor savaştan sonra en azından 50-60 bölüm devam eder diye ama 5 bölümcük varmış neyse artık baştan başlarız bizde :D anime mangadan devam edecek mi yoksa tamamen mi bitti?