Jump to content
  • Create New...

( 13 / 13 ) Grisaia no Kajitsu

Recommended Posts

Resmi ekleyen

Anime Adı : Grisaia no Kajitsu

Anime Türü : Dram, Harem, Romantik, Okul, Psikolojik

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 2014

Çevirmenler : Seibei & Sinsine

Düzenleme : KuramaUN & Sinsine

Özet: Olmadığı birine dönüşmek için, Kazami Yuji, sadece beş tane kız öğrencisi olan hapishaneden bozma bir okula, Mihama Akademisi'ne kaydını aldırttı. Kazami Yuji'ye, bu okulda kendi de dahil herkesin kendince koşullara sahip olduğu ve aradığı "normal" öğrenci hayatını yaşarken, hiçbir şey yapmak zorunda olmadığı söylendi. Acaba Yuji, aradığı çözümü burada, Mihama Akademisi'nde bulabilecek mi?

Klasör Linki

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

logo.png

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Anime Adı : Grisaia no Kajitsu Anime Türü : Dram, Harem, Romantik, Okul, Psikolojik Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Seibei & Sinsine Düzenleme : KuramaUN & Sinsine Özet: Olmadığı birine dönüşmek için, Kazami Yuji, sadece beş tane kız öğrencisi olan hapishaneden bozma bir okula, Mihama Akademisi'ne kaydını aldırttı. Kazami Yuji'ye, bu okulda kendi de dahil herkesin kendince koşullara sahip olduğu ve arad

Arkadaşlar, serinin çevirmeni kişisel nedenlerden dolayı ekipten ayrılmak zorunda kaldı. Serinin geri kalan bölümlerini ben çevirmeye çalışacağım ama kendi serilerimin ve özel hayatımdaki sorumluluklarımın arasında ne zaman vakit ayırıp seriyi tamamlayabilirim bilmiyorum. Bu yüzden sizlere kesin bir tarih veremiyorum ama en yakın zamanda son iki bölümün çevirisini yapıp siteye de buraya da ekleyeceğim.    Bilginize...

Sine sen varya hangi gezegendensin merak ediyorum doğrusu, nefes alacak zamana ihtiyacın yokmu ne, bu kadar özverili biri olmayı nasıl başarıyorsun anlayamıyorum hakkatende. Doğrusu seni takdir edip gıpta ile bakmamak elde değil

3.bölüm için teşekkürler bu arada ek bilgi 3. bölümden sonra mangadan sapıyolar 

Mangasında amane ile sevgili oluyorlar burda ablası oluyor mantıklı olan :D animede o sahneleri göstermeleri biraz zordu mangası h içerikli