Jump to content

Zevkler ve Renkler

Morgion

Önerilen İletiler

Hayıııır...

En güzeli şu oluyor.

"X animesi izledim aşırı bunaltıcı buldum" diyen insanlar var.

Buna zevkler renkler der geçersin ama...

"X animesinde 100. bölüme geldim böyle anlamsız anime görmedim" diyen insanlar var.

WTF... 

Kıyaslama yapanlarda var...

Naruto-İchigo gibi olamaz der biri çıkar...İnsanın dövesi geliyor.Biri öteki tarafa gidip kahramanlık yapıyor bir diğeri göbişinde 9 kuyruklu canavar taşıyor.

PS: Yazdıklarına bende katılıyorum.Lakin uygulanabilirliği sizlerin ve bizlerin tartışma kültürü kadar ^_^

bizde pek tartışma kültürü yok yalnız Ercan :D genelde bu forumda ne kadar tartışma başlattıysam çoğu laf sokmaya dönüştü sonunda. gerçi büyük çoğunda Gunslinger vardı, bikaç tanesinde KomşununOğlu vardı yanlış hatırlamıyorsam.

onun haricinde çok zevkli tartışmalar da oluyor ama biraz geri planda kalabiliyorlar. ilk aklıma gelen Steins;Gate tanıtımı başlığındaki.

ne bileyim, bu forumda gördüğüm Türk işi tartışmaların %99u fikir empoze etmekten ibaret. "benim söylediğim doğru" vs. "benim söylediğim daha doğru"dan öte gitmediği sürece tartışmanın da bi anlamı olmuyor.

he bu da benim fikrim. zevkler ve renkler xdxd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gunslinger iken çok tartışmaya girerdim, çoğunlukla da fikrini savunamayan, laf söyleyip kaçan veya asılsız idaalara sahip olan insanların düşüncelerini ezerdim. Ban yeme sebebim buydu zaten. Banlar uzaklaştırmalar falan olacaktır elbet ama forumun forum kimliğini kaybetmesinden iyidir düşüncesindeyim. 

Forumda gördüğüm  dolu insanlar var, bu tür insanlarla tartışmak zevkli olacaktır. Galatasaray fenarbahçe facebook sayfasına çevirilmediği sürece sorun olmayacaktır.  Sonuçta erdem gibi işsiz bir mod var(Övgüydü bu)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen Furkancım.

Sonuçta Fenerbahçesiz bir Galatasaray, İskoçsuz bir eteğe benzer -.-

Bazen farklı görüşlerin olması insanın savunduğu şeye bakış açısını arttırabilir. Karşıdakine saygılı olduktan sonra... ( Nitekim Siyaset,Futbol ve Alacakaranlık serisini seven kızlar bu kategoride değil ^_^)

PS: Erdem... Erdem is Everywhere :* OoooooO

PS 2: Gunslinger isim azizliğinden değiştirmişsin herhalde :D H.olsun...

PS 3: Cepten alıntı problemim var...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Gunslinger iken çok tartışmaya girerdim, çoğunlukla da fikrini savunamayan, laf söyleyip kaçan veya asılsız idaalara sahip olan insanların düşüncelerini ezerdim. Ban yeme sebebim buydu zaten. Banlar uzaklaştırmalar falan olacaktır elbet ama forumun forum kimliğini kaybetmesinden iyidir düşüncesindeyim. 

Forumda gördüğüm  dolu insanlar var, bu tür insanlarla tartışmak zevkli olacaktır. Galatasaray fenarbahçe facebook sayfasına çevirilmediği sürece sorun olmayacaktır.  Sonuçta erdem gibi işsiz bir mod var(Övgüydü bu)

eskiden de birine cevap verirken alıntı yapmıyordun yanlış hatırlamıyorsam.

bak ben şimdi merak edip açmasaydım görmicektim bana yazdıklarını. yukarda lafı soktum ama genel olarak tartışmaktan zevk aldığım biriydin, hoş geldin xd

Aynen Furkancım.

Sonuçta Fenerbahçesiz bir Galatasaray, İskoçsuz bir eteğe benzer -.-

Bazen farklı görüşlerin olması insanın savunduğu şeye bakış açısını arttırabilir. Karşıdakine saygılı olduktan sonra... ( Nitekim Siyaset,Futbol ve Alacakaranlık serisini seven kızlar bu kategoride değil ^ ^_^

PS: Erdem... Erdem is Everywhere :* OoooooO

PS 2: Gunslinger isim azizliğinden değiştirmişsin herhalde :D H.olsun...

PS 3: Cepten alıntı problemim var...

Nedense Kendimi ezik hissedim Bu yazıyı okuyunca  :depressed1-onion-head-emoticon:

amma Hak veriyorum Çok iyi Bir şekilde açıklık Getirmişsin olaya  :good-job-onion-head-emoticon:

Sorun Şu ki insanlar nerde ne yapıcanı kestiremiyorlar, bu yüzdende cuvvalıyorlar  :hehe-onion-head-emoticon:

Ben Lise öğrencisiyim Forum nedir diye Hiç ders Görmedik amma ben Küçüklüğümden beri NEET olduğumdan Forum nedir Kenim Öğrenmiştim. tabi bazı eksikliklerim vardı bilgi olarak amma bu yazı Tam oldu sağ ol  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.