Jump to content

One Pice Anime Geyik

-Alper-

Önerilen İletiler

ben son sezonu biriktiriyorum , 36 bölüm olmuş, balık adam adasınıda biriktirip izlemiştim haftadan haftaya 20 dk bana hitap etmiyor. Ama mangayı güncel okuyorum. Örneğin;

big mom un gemisi gelince big mom içinde mi değil mi diye tereddütte kalmıştım mangada, animesi geçen gün çıktı baktım sanki değil gibi animede de net birşey yok ama balık adam adasındaki iki adamı varlar gemide bakalım ne olacak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Son arc Baya Sıktı beni Son Arc'a girdikden beri izlemiyorum diğer arc başlayınca izlicem 2 yıl geçti dedik daha ağır başlı olur tayfa dedik en azından savaşlarda ama fark yok ve üstelik oda'nın arcları çok uzun sürüyor en azından en az filler veren anime 1 bölüm veriyor genelde. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 yıl sonrası en çok usopp beni hayal kırıklığına uğrattı. 2 yıl sonra tekrar buluştukları andan itibaren çığlık atıp duruyor. usopptan çıkan seslerin %70'i çığlık oldu artık ve çok soğudum ciddi. tayfaya yakıştıramıyorum düzelecek yavaş yavaş diyorum ama gittikçe kötüye gidiyor ödlekliği

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Usopp tayfanın en kıvrak zekasını temsil ediyor usopp un gelışim evresini takip edin anlarsınız... İlk usopp ile bu son usopp arasinda dağlar kadar fark var herkes usopp un zayıf halka olduğunü düşünuyor ama değil... Birde bu son arc harbı baydı bir an önce bitmesini diliyorum.. Animede dofu ilk gördüğümde acayip heycanlanmıştım çok esrarengiz bir karakterdi.. Ama bu arcla dofu resmen harcadı oda bence hep öyle kalmalıydı... Bu arc bitince birde samuray adası gelicek oda bu hızla devam ederse en az 2 yıl ana konuya gelemeyiz bence bir an önce ana konuya devam etmeli...en azından bir kaidoyu gorsek yeterli suan ada acayip karısık hic beklemediğim anda big mam geldi ne alakaysa evet luffy atar yaptı ama yeri değildi benim fikrim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya o değilde bu haki işi gelince bozdu one piece. Mesela artık bir adamın hakisi senden yüksekse istediğin kadar zeki ol adama dokunamıyorsun bile. Bleach in reiatsu ya benziyor biraz. Shounenlerde en çok gıcık olduğum noktadır zaten, adamın hakisi veya reiatsusu falan yüksekse alıyor rakibini direk çileden çıkıyorum. Hani en güçsüz denebilecek adamın bile kafasını kullanarak rakibini yenebileceği bir evren istiyorum daha çok. Usopp dan umutluydum, ama animenin son bölümde o da batırdı. Bir kerede Luffy nin yenemediği birini Usopp falan yensin mesela...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya o değilde bu haki işi gelince bozdu one piece. Mesela artık bir adamın hakisi senden yüksekse istediğin kadar zeki ol adama dokunamıyorsun bile. Bleach in reiatsu ya benziyor biraz. Shounenlerde en çok gıcık olduğum noktadır zaten, adamın hakisi veya reiatsusu falan yüksekse alıyor rakibini direk çileden çıkıyorum. Hani en güçsüz denebilecek adamın bile kafasını kullanarak rakibini yenebileceği bir evren istiyorum daha çok. Usopp dan umutluydum, ama animenin son bölümde o da batırdı. Bir kerede Luffy nin yenemediği birini Usopp falan yensin mesela...

dead note, code geass ve naruto izle tam senlik gibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.