Jump to content

Armin Aslında Kız Mıymış?

FuneraireS

Önerilen İletiler

Isayama’nın Cevabı “Armin Aslında Kız Mıymış?” Dedirtti

armin-arlert.jpg

Aranızda Shingeki no Kyojin’in ana karakterlerinden Armin Arlert’i sevimli bulmayan var mı? Seiyuusu (Marina Inoue) kadın olan Armin’in serideki diğer erkeklerden daha yumuşak ve nazik olduğu su götürmez. Hatta bu durum bazı fan artlarda Armin’in kız olarak yorumlanmasına bile neden olmuştur. Peki ya bu durumun gerçek olabileceğini söylersek size? Ya Armin’i Marina Inoue’nin seslendirmesinin sebebi başkaysa?

armin-arlert.gif

Bessatsu Shonen Magazine’de sıklıkla yapılan ve hayranların Hajime Isayama’ya manga ve animeyle ilgili bilmek istediklerini sorabildikleri son soru-cevap bölümünde bir hayranın sorusuna Isayama öyle bir cevap verdi ki bu cevapla trollükte Kubo’yla yarışabilir bence. Soru ve cevabı gelsin hemen:

Fan: Mikasa, 104. Acemi Birliği’nden hangi kadın karakterle daha yakın?

Hajime Isayama: Armin

armin-arlert.jpg

Bu cevapla, anime ve manga dünyasında sıkça karşılaştığımız ve internet ortamında çokça dalga geçilen “trap-tuzak” durumuyla Shingeki no Kyojin’de de mi karşı karşıyayız? Yoksa Isayama hayranlarına küçük bir şaka mı yapmak istedi? Konuyla alakalı durumu aydınlatacak bir açıklama yapmaya karar verdiğinde cevabı öğreneceğiz gibi. Bu soru-cevaptan sonra derginin bu sayısında sorulan sorular ne kadar ilginizi çeker bilemiyorum ama ben onlardan da bahsederek yazıyı burada sonlandırıyorum.

Fan: Sasha mı yoksa Gal Sone mu daha fazla yiyor?

Hajime Isayama: Aslında Sasha normal ölçülerde, gerektiği kadar yiyor ancak açgözlülüğü tuttuğunda onu birinin geçmesi imkansız.

Fan: Mike’ın koku alma duyusu oldukça iyi, peki titanların kokusu neye benziyor?

Hajime Isayama: Kaplıcaların olduğu bir kasaba gibi kokuyorlar.

Fan: Levi yemek yapmak konusunda gruba yardımcı oluyor mu?

Hajime Isayama: Levi daha çok temizliğe yardım etmeyi seviyor.

Alıntı: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.