Jump to content

karamellicadi geldii namıdiğer crazyac ;)

karamellicadi

Önerilen İletiler

Hoş geldin Aybüke.  ^_^  

Bende senin başlığına güldüm baya.  

Uçan araba hayali oluyorsa uçan terliklerde olabilir :D

karamelli cadı saçlarım karamel rengine çok yakın olduğu ve kendimde şirin çocuksu ve renkli biri olduğum karamelli cadısıda çevremde bana cadı tatlı cadı başımın tatlı belası diyen çok ondan cadı :) başlığa gelirsek ; sitedeki adım crazyac de onun için 

Hoş olmuş güzel olmuş sevdim ben bu nicki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

evet arkadaşlar ben sitede yeni değilim aslında ama foruma yeni üye oldum. Adım aybüke 19 yaşındayım 7 haziran 1995 doğumluyum ikü moleküler biyoloji 1. sınıf öğrencisiyim. istanbulda oturuyorum. japo

Sende korecanmisin ^_^ cok sevindim ... bi dakka ya daha selam vermedim ben töbe ya :D selam foruma hosgeldin ben azra 15 yasindayimben 3 yildir korefaniyim 3 ay oldu japonlara takılalı ^_^ İyi ge

hoşbulduk . ben 1. sınıftan beri anime izliyorum 3-4 senedir korecanım azracım. japon hastalığım da ben orta sondayken falan başladı :)  calpazhan hmm moleküler biyoloji biyoloji ve kimya ağırlıklı bi

bende bir yildir takipci ve sanirim bir haftalik forumdayim. yasim biraz site ortalamasinin ustunde oldugu icin kendimi tanitmadim.  :cute1-onion-head-emoticon: ocaktaki corbayi karistirirken bile kore dizilerinden, manga okumaktan ve anime seyretmekten kendini alamayan, isimide bircok sefer 2 saatlik uykuyla gitmis biriyim. bu takinti adami boyle forumlara bile surukluyor iste! hosgeldin karamelli!  :3:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oh, oh maşallah. Dopdolu bir insanmışsın, o yönünü sevdim. :D

Ben de Melike, Akrep burcuyum, yükselenim Kova, alçalanım Aslan, ay burcum Terazi ^-^

Seninle iyi anlaşablirmişiz gibi hissettim nedense, aramıza hoşgeldin. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.