Jump to content

karamellicadi geldii namıdiğer crazyac ;)

karamellicadi

Önerilen İletiler

evet arkadaşlar ben sitede yeni değilim aslında ama foruma yeni üye oldum. Adım aybüke 19 yaşındayım 7 haziran 1995 doğumluyum

ikü moleküler biyoloji 1. sınıf öğrencisiyim. istanbulda oturuyorum. japonyaya japonlara japonların herşeyine bayılıyorum  :5:  :13:  :23:  evet hmm ayrıca korelilerede bayılıyorum en sevdiğim 2 ülkedir kore ve japonya  :3:  :3:  ilgi alanlarıma gelecek olursak ; yaklaşık 10 senedir gitar çalıyorum. çat pat çok gitar kadar profesyonel olmasada piyanoda çalıyorum. resim konusunda çizmyi severim anime karakterleri özellikle yüz olarak yani :) çok resim üzerine eğilmedim müzik kadar. uğraşsaydım ona da yeteneyim vardı :) öhöm yemek yapmayı gezmeyi tozmayı anime - yabancı dizi- kore ve japon dizileri filmleri izlemeyi severim. japon yemeklerini de çok severim evde kendim yapıp denediklerim var  :31:  :14: onun dışında ikizler burcuyum terazi yükselenim bu yüzden her türlü alanda ilgi duyabilirim her an heryerde  ilgim fikrim davranışım düşüncelerim duygularım değişebilir  :4:   :17: müzik olarak ingilizce , türkçe, japonca, korece , rusça,ispanyolca,portekizce,almanca ve fransızca ilgimi çeken her şarkıyı dinliyorum :) :) Yosun abiyi tanıyorum sadece sitede yosun abiye selamlar  :embarrassed1-onion-head-emotico  :bye2-onion-head-emoticon:  Başka sorusu olan olursa sorabilirsiniz :)  şimdiden  hoşbuldum  :cute1-onion-head-emoticon:  :cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

evet arkadaşlar ben sitede yeni değilim aslında ama foruma yeni üye oldum. Adım aybüke 19 yaşındayım 7 haziran 1995 doğumluyum ikü moleküler biyoloji 1. sınıf öğrencisiyim. istanbulda oturuyorum. japo

Sende korecanmisin ^_^ cok sevindim ... bi dakka ya daha selam vermedim ben töbe ya :D selam foruma hosgeldin ben azra 15 yasindayimben 3 yildir korefaniyim 3 ay oldu japonlara takılalı ^_^ İyi ge

hoşbulduk . ben 1. sınıftan beri anime izliyorum 3-4 senedir korecanım azracım. japon hastalığım da ben orta sondayken falan başladı :)  calpazhan hmm moleküler biyoloji biyoloji ve kimya ağırlıklı bi

Sende korecanmisin ^_^ cok sevindim ... bi dakka ya daha selam vermedim ben töbe ya :D

selam foruma hosgeldin ben azra

15 yasindayimben 3 yildir korefaniyim 3 ay oldu japonlara takılalı ^_^

İyi geciniriz umarım keyifli forumlar ;) ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşbulduk . ben 1. sınıftan beri anime izliyorum 3-4 senedir korecanım azracım. japon hastalığım da ben orta sondayken falan başladı :)  calpazhan hmm moleküler biyoloji biyoloji ve kimya ağırlıklı bir bölüm ömrüm laboratuvarda geçiyor resmen  :21:  iş imkanı olarak yurt dışında iş imkanı daha fazla ama ülkemizde akademik kariyerin yanısıra hastanelerde laboratuvarlarda ilaç sektörlerinde adli tıpda tarım ve çevre bakanlıklarında çalışabiliyoruz ben adli tıp istiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.