Jump to content

karamellicadi geldii namıdiğer crazyac ;)

karamellicadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

evet arkadaşlar ben sitede yeni değilim aslında ama foruma yeni üye oldum. Adım aybüke 19 yaşındayım 7 haziran 1995 doğumluyum ikü moleküler biyoloji 1. sınıf öğrencisiyim. istanbulda oturuyorum. japo

Sende korecanmisin ^_^ cok sevindim ... bi dakka ya daha selam vermedim ben töbe ya :D selam foruma hosgeldin ben azra 15 yasindayimben 3 yildir korefaniyim 3 ay oldu japonlara takılalı ^_^ İyi ge

hoşbulduk . ben 1. sınıftan beri anime izliyorum 3-4 senedir korecanım azracım. japon hastalığım da ben orta sondayken falan başladı :)  calpazhan hmm moleküler biyoloji biyoloji ve kimya ağırlıklı bi

öhömm avrupa yakasında oturuyorum  :32:  Renkli bir kişiliğim olduğu doğrudur   :13:  :22:  koreli arkadaşım varda japonlar koreliler kadar hemen konuşup kaynaşmıyorlar çok soğuklar yaa annem sultanahmette çalışıyor oraya sürekli giderim ama yok  :crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

karamelli cadı saçlarım karamel rengine çok yakın olduğu ve kendimde şirin çocuksu ve renkli biri olduğum karamelli cadısıda çevremde bana cadı tatlı cadı başımın tatlı belası diyen çok ondan cadı :) başlığa gelirsek ; sitedeki adım crazyac de onun için 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.