Jump to content

SoutenSubs

Ryuga

Önerilen İletiler

Site Adresi: http://soutensubs.com

5u6dj.png

Devam Edenler

Tamamlananlar

Gelecek Projeler

Madan no Ou to Vanadis

Kisejuu (Parasyte)

Beklemedekiler

Durdurulanlar

o6RIY.png

Devam Edenler

Tamamlananlar

Duraklatılan/Durdurulan Projeler

13 Club (Beklemede)

Ability Manhwa (İptal)

Pandora Hearts (İptal)

Shoukoku no Altair(Beklemede)

Nasılsa yaptığımız her şey haberimiz olmaksızın buraya yükleniyor, bari şu başlığı düzenleyeyim de neyin ne olduğunu bilin istedim. Bir kaç şey daha ekleyeyim;

İstek üzerine çeviri yapmıyoruz. Bir sürü çeviri & fansub yapalım da herkes bizi takip etsin, en birinci biz olalım gibi bir amacımız yok. Çekirdek kadromuzla, kendimiz için makul düzeyde, yapmak istediğimiz kadar yapıyoruz. 

Ayrıca, bunu genel olarak söylüyorum. Lütfen buradan izlediğiniz animeleri gerçekte kimin çevirdiğini, fansubladığını göz önünde bulundurarak izleyin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasılsa yaptığımız her şey haberimiz olmaksızın buraya yükleniyor, bari şu başlığı düzenleyeyim de neyin ne olduğunu bilin istedim.

Günce serilerden Akame ga KILL ve Nanatsu no Taizai'yi  çeviriyoruz. Yakında Madan no Ou to Vanadis ve Kisejuu'nun fansublarına başlayacağız. (Çevirileri güncel yapılıyor.) Bu 4 serinin çevirisi her hafta düzenli yapılıyor.

Kiba ve Saint Seiya ise düzenli gidiyor, çeviri yapıldıkça fansub ekleniyor.

Mangalarda bir süredir durgunluk yaşıyoruz. Editörlerimizin özel hayatının yoğunluğu vs. nedeniyle yeni bölüm veremiyoruz. Yakında düzelir inş.

Dip not: İstek üzerine çeviri yapmıyoruz. Bir sürü çeviri & fansub yapalım da herkes bizi takip etsin, en birinci biz olalım gibi bir amacımız yok. Çekirdek kadromuzla, kendimiz için makul düzeyde, yapmak istediğimiz kadar yapıyoruz. 

Dip not 2: Bunu genel olarak söylüyorum. Lütfen buradan izlediğiniz animeleri gerçekte kimin çevirdiğini, fansubladığını göz önünde bulundurarak izleyin.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.