Jump to content

K Anime Projesi Devam Ediyor


Guest Leffwn
 Share

Recommended Posts

Filminden Sonra K Anime Projesi Devam Ediyor

 

K.jpg

 

İlk kez 13 bölümlük TV serisi olarak izleyiciye sunulan K anime projesi, 2012 yılı ekim ayında başlayıp sene sonunda da ekranlara veda etmişti. Bunun hemen ardından bu bitişin bir son olmadığı duyurulmuş; zaman içerisinde yapılan açıklamalar, K’nın hikayesine bir anime filmi ile devam edeceği haberini ortaya koymuştu. Kimi takipçiler serinin yeni bir sezon ile dönüş yapmaması konusunda büyük hayal kırıklığı yaşasa da bu K: Missing Kings ismini taşıyan filmin merak uyandırmasına engel değildi.

 

İşte geçtiğimiz temmuz ayında yayımlanan bu filmin ardından K’ye ait resmi Twitter hesabından yeni bir açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre K: Missing Kings de aynı TV serisi gibi maceranın sonunu getirmiyor ve K anime projesinin  2015 yılındaki devamına yeşil ışık yakılıyor.

 

K.jpg

Twitter açıklamasıyla birlikte paylaşılan görselde Yashiro’ya ve “Onların her bir bağı…” ifadesine yer veriliyor.

 

K: Missing Kings‘in hikayesinden sonrasında geçecek olan yeni K macerasının hangi formatta devam edeceğine dair ise bir açıklama yok. Sizce K severler yeni sezona mı hazırlanmalı yoksa çıkacak yeni bir filme gün mü saymalı?

 

Alıntı: Anime Fantastica

Link to comment
Share on other sites

Harika bir haber. Animeyi çok beğenmiştim. Biraz Durarara!! havası da vardı. Özellikle kullandıkları renk düzenleri çok değişik ve hoştu. Karakterler çok havalıydı. Kuroh Yatogami favorimdi. Animasyon kalitesi de yüksekti. Özellikle şu kaykaylı karakterin kaykay sürdüğü ve kaykayla dövüştüğü sahnelere bayılmıştım. Son ana kadar süren gizem de müthişti. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.