Jump to content

Selam Ben Yumit

Yumit2456

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar ben Yumit. 3-4 yıl kadar önce bilgisayarım bozulduğundan dolayı el mahkum geceleri televizyona sarmıştım. Orada animeyle tanıştım sırf canım sıkılmasın diye açtığım bir kanalda sık sık bleach ve naruto bölümlerine rastlıyordum. Daha sonra hoşlandığım kızın anime izlediğini ayrıca bleach çok sevdiğini öğrenince bilgisayara oturdum azmettim 1 haftada bleach bitirdim. Çok sevdim dostlar anlatamam [Kızdan değil animeden bahsediyorum :D (Kızı da çok sevdim ama konumuz bu değil :D)]. Zamanla daha çok girdiğim bu dünyada bir süre önce turkanime forum üyesi oldum. Tek amacım sürekli anime izlediğim siteye/sitenin uzantısına destek olmak için bir üyelik almaktı o yüzden pek girmedim. Ama anlaşılan bundan sonra buralarda olacağım. Birçok anime izledim bunlar hakkında konuşmaya bayılırım canı sıkılan arkadaşlara fikirlerimi sunmaktan ve bilgili arkadaşlardan fikir almaktan memnun olurum (Spoiler sevmem yanlış anlaşılmasın). Bu kadar sanırım. Ah birde 19 yaşında 1.80 boyunda ve bekarım Esra Hanım evim arabam yok fakir ama gururluyum  :D  (İlk esprim oldu beğenmesenizde beğenmiş gibi yapın bari biraz gaz verin :ph34r: /> )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam arkadaşlar ben Yumit. 3-4 yıl kadar önce bilgisayarım bozulduğundan dolayı el mahkum geceleri televizyona sarmıştım. Orada animeyle tanıştım sırf canım sıkılmasın diye açtığım bir kanalda sık sı

Hosgeldin yumit :) ben azra forumda iyi vakit geçir ^_^ Espiriyi iyi yapmissin arada yap boyle espirileri :D

//Benim verdiğim gaz az oldu ama hoc olmamasindan iyidir dimi ^_^//

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.