Jump to content

The Last: Naruto the Movie’de NaruHina Mı?

Berker51

Önerilen İletiler

The Last: Naruto the Movie’de NaruHina Mı Olacak?

15 yıllık manganın bitmesine günler kala Naruto’nun finali heyecanla beklenirken The Last: Naruto the Movie filminin OST albümünün kapağı NaruHina taraftarlarının yüzünü güldürdü. Filmin senaryosuna dair hala kesin açıklamalar yok ancak “Son Hikaye, İlk Aşk” sloganıyla beraber albüm kapağında Naruto ve Hinata’nın birlikte yer almaları kesinlikle bu konuda hayranlar tarafından büyük bir beklenti yarattı. Anime filminin tema parçası da Sukima Switch – Hoshi no Utsuwa olarak açıklandı.

the-last-naruto-the-movie-naruhina.jpg

Henüz birkaç tasarım, karakterlerin boyları gibi birkaç ufak bilgi ve bu video dışında hiçbir şeyin doğru dürüst gösterilmediği The Last: Naruto the Movie sırrını korumaya devam ediyor. Sizce nasıl bir film olacak, Naruto ve Hinata aşkı gerçekleşecek mi?

Kaynak: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemeyi Kestim Şuan Finali Bekliyorum

Fakat Hinata İle Olması Hem Hüzünlendirici Hem Sevindirici Fakat Sakura'nın Narutonun Peşinden Koşmasını İsterdim Sakura-Naruto Olmasını İsterdim Açıkçası

Bnm de içimde hep o hikaye kalıcak :D ama göremicez sanırsam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto izlemiyorum şuan fakat yine de duygulandım :D Anime de bittikten sonra artık naruto geç kaldığında ya da ertelendiğinde chatte sorulan "Naruto nerde kaldı yaaa" gibi sorular yok olunca bi garip olucam galiba(Gerçi şimdilik SAO falan birkaç hafta daha idare eder narutoyu ama olsun) Ayrıca Hinata olayının bir yanılgı yaratmak amacıyla konduğunu düşünüyorum[Çünkü "İlk Aşk" terimi naruto için Sakuraydı yanlış bilmiyorsam? Sonuçta ana karakter naruto olmasına rağmen Hinatanın "İlk Aşk" hikayesini konu almazlar bence(Ayrıca sakuranın saçları pembe ^^)] Ama tabi belli olmaz bu işler gönül işleri :D Naruto harem yapsa yine şaşılmaz ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.