Jump to content

Sony İlk Sonbahar Anime Sıralamasını Yayınladı

Evallark

Önerilen İletiler

Kenke, Harem'e laf yok, kaliteli haremler sanattır. :D

Birde arkadaş şu 17) Ookami Shoujo to Kuro Ouji animesindeki tiplere gel, saçları ne öyle yaaa, artık animede tiplerine hepsi aynı gibi geliyor her şeyi ile....tipler, saçlar, hal ve karekter v.b. biraz orjinal olun pirinç yiyenler. Artık ilham ve üretim sorunu yaşıyor bu cepen'ler :P

Bak bende haremleri severimde sezonda harem animesinden başka hiç birşey yok. Kaliteli olsalar da gene tamam. Bi Trinty Seven bi de Madan no Ou To Vandalis iyi, gerisi yalan.

Diğerleri iyiyse söyle oturup izleyeyim, yoksa nefret etmeme devam edecegim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sony 2014 Sonbahar animelerinin ilk "Tornado" sıralamasını yayınladı. Bu sıralama izleyiciler tarafından belirlendi.   20) World Trigger     19) Akatsuki no Yona     18) Amagi Brilliant P

Shingeki no Bahamut'un olmamasına şaşırdım ayrıca ilk 10'da da beklenmedik seriler var

İlk üç biraz belliydi ama, Sora no Methot ve Denki gai no Honya san'ın üst sıralarda olmasına ne kadar şaşırdım anlatamam. İkisinin de bir bölümünü zorla izleyip bırakmıştım.    Nefret ediyorum 7-8 ta

@Sina

Ben genel anlamda demiştim, bu sezon için değil. Ayrıca yeni başlamış animeleri izlemem, bitmelerini beklerim, zaten çoğu 11 veya 13 bölüm oluyor, bilemedin 25 bölüm. Acelesi yok yanııı, eskilerden daha çok seri var izlenecek.

Aahahah peki peki, o zaman bu sezonun bittiginde bu animeleri izledigin zaman ne demek istedigimi anlarsın :D Bende genelde hep sezon sezon izlerim animeleri, arada eskilere bakarım. 

Haremleri yılın en kötüsü resmen. Önceden de uyarayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha anime ilk 5 bölümünü yayınlamadan bu neyin sıralaması anlayamadım. psycho pass 1.sezonda hakkı yenmiş bir anime, insanlar henüz fark edememişler bence. 2. sezon da çok sıkı başladı, konusu, işlenişi, karakterleri orjinal, sağlam bir seri. Kiseijuu: Sei no kakuritsu izlemedim ama biraz ilerlesin izleyeceğim. Fate serisine gıcık oluyorum, bu yıla kadar izledim ama artık izlemeyeceğim. akatsuki no yona ise hızlı bir başlangıç yaptı sayılır ama geleceğinde pek ışık görmüyorum bir yerden sonra ilerleyemeyecek seri ve bir de bir twelve kingdom varken bu izlenmez bence. ookami shoujo to kuro ouji ise kesinlikle kaicho wa maid sama ve kimi ni todoke ile yarışamaz, çok sıradan kalıyor. Shigatsu wa kimi no uso ise güzel, ilgi çekici bir seri ama çizimleri daha iyi olabilirdi bence. gogure kokkuri san nasıl girmiş bu listeye, izlenebilir ama ilk 20 biraz fazla bu animeye. diğerlerini izlemedim ama belki de hiç izlemem, pek ilgi çekici durmuyorlar.

Bu liste için çok erken bence, 2 ay sonra kim neymiş nasılmış daha iyi anlaşılacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne bu Japonlar'ın harem sevdası anlamadım gitti ben de Psycho Pass'in birinci olmasını beklerdim gerçekten çok sıkı başladı diğerleri konusunds -harem dışındakiler- pek bir bilgim yok ama nedense hiç uyuşmuyor şu çekiklerle zevklerimiz :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.