Jump to content

Sarılmanın cezası olur mu?

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

''Sokakta eşini dövebilirsin ama sokakta sarılamazsın çünkü biz ahlaklı bi toplumuz (!)'' yeterli bence.  

20-30 yıl sonra hapis cezası diyenlerin sayısı azalır mı artar mı orası tartışılır ama insanı saldırmaya teşvik ediyorlar diyen amcama kimse şu zamana kadar sarılmamış sanırım adam sevgiye aç belli ki

Keske her yerde savasan degilde sarilanlar insanlar olsa ^_^ bunlari anlamak zor dort duvar onlar icin yapilmis olmali

Geçen sene, haziran civarları ''Nezih'' şehirlerimizden bir tanesi olan Kayseri'de kız arkadaşımla durakta otobüs beklerken ''sarılmak'' gibi bir hata yaptık, hata diyorum çünkü 1 milyonu aşan nüfusa sahip bu şehirde, normal halkı geçtim bir polisin gelip bize : '' Halkın huzurunu bozuyorsunuz, ayrılın yoksa ceza yazarım'' demesini beklemiyorduk. Nitekim efendim, böyle bir kanun vb olmasa dahi, bakın burada olmayan 100 bin kişinin ''HUZURUNU'' bozuyorsunuz adı altında bir ceza yazma girişiminde bulunan polise buradan selamlarımı iletiyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ankara'nın A takımını bilen var mı bilmiyorum ama sarılan, el ele tutuşan çiftleri uyarmayı bırakın sokak ortasında dövüp, karakola götürüp, ailelerine haber veriyorlardı. En son evli bir çifte yanlışlıkla(!) bu şekilde davrandıkları için kaldırılmıştı... Garip şeyler olmaya devam ediyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ankara'nın A takımını bilen var mı bilmiyorum ama sarılan, el ele tutuşan çiftleri uyarmayı bırakın sokak ortasında dövüp, karakola götürüp, ailelerine haber veriyorlardı. En son evli bir çifte yanlışlıkla(!) bu şekilde davrandıkları için kaldırılmıştı... Garip şeyler olmaya devam ediyor. 

İnegöl'de lisemin 3 senesi geçti. sokak başında beyaz gömlek-sivri burun combolu tiplerin kızlara devamlı laf attığı biyer. şu yorumun bana orayı hatırlattı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnegöl'de lisemin 3 senesi geçti. sokak başında beyaz gömlek-sivri burun combolu tiplerin kızlara devamlı laf attığı biyer. şu yorumun bana orayı hatırlattı...

Çoook o dediklerinden :D Bilirim. Güzel halkımızın bir kesimi o şekilde giyinmeyi gerçekten seviyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.