Jump to content

Bizde de olsa...

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Okul hayatını içeren animelere bakıyorum, baktıkça liseye geri dönüp okumak istiyorum  :P Her ne kadar  güzel ülkemizin lise kültürü Japonlar gibi olmasa da insan şöyle iç geçirmiyor değil  :rolleyes: Lise zamanlarına dönmek istememin asıl sebebi animeler de rastladığımız kulüp ve festival anlayışı, yüzme kulübü,beyzbol kulübü vs.vs yapılan festival etkinlikleri şeklinde bir çok alanı kapsayan bu faaliyetlerden sizin de ah ahh bizde de olsa dedikleriniz nelerdir?  Hangi kulübü üye olmak ister ?  Festival de sınıfça ne yapardınız? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Okul hayatını içeren animelere bakıyorum, baktıkça liseye geri dönüp okumak istiyorum  :P Her ne kadar  güzel ülkemizin lise kültürü Japonlar gibi olmasa da insan şöyle iç geçirmiyor değil  :rolleyes:

Şöyle ki günümüz Türkiye'sinin liselerinde öyle bir faaliyet göremiyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim 4 senedir aynı lisedeyim ancak klüplerle alakalı hiçbir faaliyet görmedim şimdiye kadar. -.-'  Ta

Kaçınızın lisesinde yüzme havuzu, eskrima salonu, tam takır müzik aletleri ve odası, kocaman bir basket sahasının yanına okçuluk için ayrılmış yine geniş bir alan vs. var  :D  Okullarımızda seçmeli de

Şöyle ki günümüz Türkiye'sinin liselerinde öyle bir faaliyet göremiyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim 4 senedir aynı lisedeyim ancak klüplerle alakalı hiçbir faaliyet görmedim şimdiye kadar. -.-' 

Tabii ki gönlüm ister ki yüzme, müzik gibi klüplerde faaliyetler olsun bol bol... Ama nerdee.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaçınızın lisesinde yüzme havuzu, eskrima salonu, tam takır müzik aletleri ve odası, kocaman bir basket sahasının yanına okçuluk için ayrılmış yine geniş bir alan vs. var  :D  Okullarımızda seçmeli dersler öğrencinin isteğine değil bulunan öğretmenlerin niteliğine göre dağıtılıyor ne kulubü. Hoş bir hayal iyi güzel ama direk altyapıdan yetersiziz. Şu anda bu şekile sokmaya çalışsak en az bir öğrenim nesli atlar tamamen oturana kadar. Tabi hayal olsun diyorsanız abartalım ben uzay bilimleri kulübü isterdim mesela marsa roket falan gönderelim.  :D Yada şemsiye ile helikopterden atlama kulübü olsun daha eğlenceli olurdu  :D  (Hayal değil mi arkadaş karışmayın zaten lise çağını da geçtik bari "Eskiden hocalar bizi şemsiyeyle helikopterden atlatsalardı şimdi ben tıp kazanırdım." diyebileyim kendi kendime  :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asıl komik olan taraf herkesin saydığı kulüpler bizde ya varlar ya da  kurs olarak veriliyor :D (Tamam daha fazla reklam yapmıyorum. Ya da yapıyım çalışın  gelin bizim üniversiteye :P ) 

Fantezi kulübü olsa iyi olurdu aslında. Ne biliyim herkes manyak manyak bir şeyler söylese sonra ortama uyum sağlasak falan. Aa bi dakika bu da var Fantasy & Role Playing Game olarak.  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asıl komik olan taraf herkesin saydığı kulüpler bizde ya varlar ya da  kurs olarak veriliyor :D (Tamam daha fazla reklam yapmıyorum. Ya da yapıyım çalışın  gelin bizim üniversiteye :P ) 

Fantezi kulübü olsa iyi olurdu aslında. Ne biliyim herkes manyak manyak bir şeyler söylese sonra ortama uyum sağlasak falan. Aa bi dakika bu da var Fantasy & Role Playing Game olarak.   :D 

Hangi üniversite o söyle söz gelicem. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fantezi kulübü olsa iyi olurdu aslında. Ne biliyim herkes manyak manyak bir şeyler söylese sonra ortama uyum sağlasak falan. Aa bi dakika bu da var Fantasy & Role Playing Game olarak.   :D 

üniversite diyorsun sen . üniversitelerin neredeyse hepsinde kulüp festival vs. var zaten . konuda bahsedilen şey liselerde festival ve kulüplerin olmaması. 

Neyse konuya dönersem ben liseye giderken okulumuzda müzik , resim , voleybol basketbol üzerine eğitim ve yarışmalarımız vardı . yüzme olarakda vardı tennis olarakda ama onlar tennis ve yüzme okulda sahaları ve havuzu olmadığından başka yerde yapılıyordu. okuldan sonra crunch ve plates derslerimiz bile vardı. ve biz seçmeli dersimizi kendimiz seçiyorduk :) ayrıca okulumuzun pilav festivali vardı ama onu sadece ilk iki sene gördüm sonradan kutlanmamaya başlandı :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.