Jump to content

Karanlık 1:Kahraman'ın Yeniden Yükselişi

mska12

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir süre önceye kadar yazdığım romanı sizlerle paylaşmak istedim...Normalde yayınlaşmıştım birazını ama yeniden düzenlenmiş haliyle ve adıyla sizlere sunuyorum...Her türlü eleştiri makul olduğu sürece

Eğer kendine güvenen(Karakter çizimi ve hayal gücü konusunda) bir çizer varsa benle irtibata geçsin. Şimdiden sağolun...

Eline sağlık çok güzel olmuş. Belki ileride değişir belki de izlememişsindir ama şu anki haliyle abla olayı dışında Rosario to Vampire'a aşırı benziyor. Motor(bisiklet) olayı, kızın vampir olması, Fat

Aslında bütün bir kitabı yazmayı bitirdim ama worda geçerken hatalarıda düzeltiyorum ve her bölümün boyutunuda hesaba katarsak haftaya cumartesi veya pazar...

Yapma öyle be abi pazartesi sınavlar başlıyor sen bize yarına 2-3 bölüm daha ataydın süper olurdu :D Yoksa benim o diğer bölümleri okumam 2 haftamı alır  :help-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapma öyle be abi pazartesi sınavlar başlıyor sen bize yarına 2-3 bölüm daha ataydın süper olurdu :D Yoksa benim o diğer bölümleri okumam 2 haftamı alır  :help-onion-head-emoticon:

Bizim sınavlar daha dün bitti ama ben de sabırsızlanıyorum yeni bölüm için. Merak ediyor insan neler olacağını bu Yağmur falan ne ayak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.