Jump to content

Kuroko no Basket 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Berker51

Önerilen İletiler

Kuroko no Basket 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

kuroko-no-basket.jpg

Mangasının bitişi, bu bitişi takip eden ve takipçileri üzülmeye pek vakit bulamadan ortaya çıkan devam haberinin ardından Kuroko no Basket severler bu sefer de serinin animesine yönelik sorulardan birinin cevabına kavuştu. Shueisha Weekly Shonen Jump dergisi, animenin üçüncü sezonunun, 11 Ocak 2015 Yılında MBS, TokyoMX TV ve BS11 kanallarında olmak üzere yayın hayatına başlayacağı duyurdu. (Bazı Haberlere Göre ise Tokyo MX Tv'de 13 Aralık'da Yayınlanmaya Başlıyacak)

Dergi aynı zamanda son turnuvada ayakta kalan dört okulu simgeleyen bir resim de paylaştı. Bu okullardan Rakuzan’ın oyuncuları arasında yer alan 3 “Taçsız Kral”ı seslendirecek isimler de belli oldu. Buna göre Wataru Hatano, Reo Mibuchi karakteri; Toshiki Masuda, Kotarō Hayama karakteri; son olarak Takahiro Fujiwara da Eikichi Nebuya karakteri ile Kuroko no Basket seiyuu kadrosuna katıldı.

kuroko-no-basket.jpg

Animenin yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağı da açıklandığına göre, gün saymaya başlayan hayranlar arasında mısınız?

Kaynak: AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kuroko no Basket 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?     Mangasının bitişi, bu bitişi takip eden ve takipçileri üzülmeye pek vakit bulamadan ortaya çıkan devam haberinin ardından Kuroko no Basket sever

2015 ocak çok uzak :help-onion-head-emoticon:

En azindan tarihi belli. Kamisama' nin 2. sezonunu degil ne baslayacagini haber vermelerini bekliyorum artik o derece. :(

2. sezonda garip garip teknikler gelince animeden biraz sogudum ama veletleri tekrar izlemek guzel olcak. Yesil saclinin burca gore sans esyasini gorunce bile eglenirim yine :D Gerci bu sezon onu pek goremeyebilirim. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En azindan tarihi belli. Kamisama' nin 2. sezonunu degil ne baslayacagini haber vermelerini bekliyorum artik o derece. :(

2. sezonda garip garip teknikler gelince animeden biraz sogudum ama veletleri tekrar izlemek guzel olcak. Yesil saclinin burca gore sans esyasini gorunce bile eglenirim yine :D Gerci bu sezon onu pek goremeyebilirim. :(

zaten çerezlik bi seri bu ama yokluğunu hissettirdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Afisten anladigim kadariyla Kurokolar Kise'nin takimiyla, Akashiler ise Midorima'nin takimiyla oynayacak. Finalde de Kuroko ile Akashi'nin takimi karsi karsiya gelicek. Afiste herkes cok guzel gozukuyor, cizimleri iyice ilerletmis anime ekibi. Mangasi bitti nasil olsa, rahat rahat yaparlar artik animeyi. Umarim bu sezon maclari gereksiz yere uzatmak yerine Haikyuu'yu ornek alip biraz daha karekterlerin iliskilerini ve gunluk hayatlarini on plana alirlar. Bi de mangakanin Aralik ayinda cikaracagi devam serisini merak ediyorum. Acaba universite hayatlarini mi yoksa milli takimi mi konu alacak, belki de ana karakter degisikligine bile gidebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son karşılaşmalar böyle olucak önceki takımları yazmadım animede gösterildi zaten yinede spoiler içerir.

Winter Cup Rakuzan Okulu Akashi:

Semi-finals: Rakuzan High vs Shūtoku High
    Finals: Seirin High vs Rakuzan High

Winter Cup Seirin Okulu Kuroko:

Semi-finals: Kaijō High vs Seirin High
    Finals: Seirin High vs Rakuzan High

Winter Cup Kaijō Okulu : Kise

Quarter-finals: Kaijō High vs Fukuda Sōgō Academy
Semi-finals: Kaijō High vs Seirin High
Third place match: Kaijō High vs Shūtoku High

Winter Cup Shūtoku Okulu : Midorima

Semi-finals: Rakuzan High vs Shūtoku High
Third place match: Kaijō High vs Shūtoku High

Anime'nin Kaldığı Yerden Winter Cup Maçında Artık Son Bu Takımlar Kapışcak Skorları Yazmadım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.