Jump to content

The Last: Naruto the Movie’nin Yeni Videosu

Berker51

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son Hinata Naruto oldu ha :D hala içimde sakura isteği var ama olsn oda hakketi 

Benimde vardı öyle istek ama o da haketti diyorum kendi kendime aynı şekilde :D   Hinata güzelleşmiş. Sakura'nın yeni saç şekli yakışmış. Sasuke aşırı karizma olmuş. Naruto'nun saçı azıcık daha uzun o

narutoya bu filminde yakışcak dövme olurdu bana göre mühür tarzında uzun bir dövme olsaydı şekilli süper olurdu film fragmanında sana söylemem gereken birşey var diyor'ya onu kesin sasukeye söyliyordu

Naruto'yu sırf Sakura için izledim doğal olarakta kızın her hali tatlı geliyor bana saçı ve koca anlındaki mühür cok sevimli :embarrassed4-onion-head-emotico  :embarrassed4-onion-head-emotico

Naruto... saçına aslında fanartlarla alışmıştım ama moviede anlaşılan kalite düşük olacak Naruto'ya asker traşı yakışmıyor ne diyeyim -,-

Ama gene naruto'nun hakını yemişler kardeşim çocuk kaç senedir uğraşıyor konahanın nerdeyse kahramanı oldu ama gene hokage olamadı ya ne diyeyim çok haksızlık ettiler çol

Sasuke pek ısınamadığım bir karakter olsada yine coollukta sınır tanımamış :bled1-onion-head-emoticon:

Hinata  the last'da nerdeyse favori karakterlerimin arasına girmeyi başardı okadar olgunlaşmışki.. aşırı derecede tatlı geldi gözüme allahım o nasıl bir sevimlilik tatlılıktır öyle hele videonun sonlarında naruto -kun diye bağırması  :embarrassed4-onion-head-emotico

narusaku istiyordum şahsen ama hinata'nında hak ettiğini düşündüğümden pek taraf tutmuyordum

naruhina olacak sanırım net bişey söyleyemesemde video öyle gösteriyor

ama genede hala biraz narusaku tutuyorum  :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Narutonun o güzelim limon sarısı saçlarına noolmuş :o  :o  :o oysaki saçları gür ve çok fazla güzel idi :bled1-onion-head-emoticon:    asker tıraşı narutoya hiç yakışmamış :((((((                  o gördüğüm garip adam sasukemiydi :confused-onion-head-emoticon:   SANIIM BEKLENTİLERİMİ ÇOK FAZLA TUTMUSUM FARKLI BİR ŞEY HAYAL ETMİŞTİM( benimde herkes gibi hala içimde sakura isteği  var sanırım narutonun ağzından 'sakura -chan '  kelimesi çıkmasına alışmışız .ben movie çıksa bile izlemiyeceğim çünkü büyük ihtimal naruhina ikilisi birlikte olucak,bence sakura olmalı,umudumu naruto shippudenin mangasına saklayacağım:((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto'nun Saçı Öncekine Göre Daha'da Uzasaymış Daha Cool Olurdu Tıpkı Minato Gibi :) Hinata Cesaretini Toplarda Umarım Naruto'a Açılır  :rolleyes: Ama Bu Film Pek İyi Olmayacak Denilsede Bizleri Şaşırtıp Çok Cool Bir Film Olacağını Sanıyorum :D Ama Galiba Naruto Hokage Olamayacak Gibi Trailer'da Gördük Zaten Buda Uzun Bir Serinin Bizleri Beklediğini Söyleyebilirim :)  B) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bayanlara özenildiği açık beklenen de oldu Naruto Sakura'yı bıraktı sizce de Hinata'yla ilişki kurmuş gibi gözükmüyo mu? ayrıca Ootsutsuki ile ilgili konu ele alınmış 1000 yıldır Ootsutsuki'nin yaşaması imkansız ayrıca nedir o tip hepsi büyümüş güzelleşmiş yakışıklı olmuş ama Naruto asker tıraşı yaptırmış babasına bak Naruto'ya bak o tipi görünce aman tanrım didim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.