Jump to content

Merhabalar :)

xSiyah

Önerilen İletiler

merhaba Türkanime ailesi :) adım ilker yaş 22 ankara üniversitesinde son sınıf öğrencisiyim :) anime izlemeye üniv. 1'de naruto ile başladım seri bi şekilde güncel bölümlere geldim ( filler bölümleri sardırarak izledim genelde mangayıda okuyunca çok sıkıcı gelmişti).  daha çok doğa üstü güçler olan animeleri seviyorum ve ekşını bol olucak :) anime önerileriniz olursa şimdiden teşekkür ederim :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

merhaba Türkanime ailesi :) adım ilker yaş 22 ankara üniversitesinde son sınıf öğrencisiyim :) anime izlemeye üniv. 1'de naruto ile başladım seri bi şekilde güncel bölümlere geldim ( filler bölümleri

Hoşgeldin İlker animeye geç başlamışsın ama bi tutulunca gerisi geliyor zaten keyifli forumlar  :)

Hoşgeldin keyifli forumlar ^_^

Hoşgeldin İlker animeye geç başlamışsın ama bi tutulunca gerisi geliyor zaten keyifli forumlar  :)

hoşbulduk :) foruma baya geç geldim :) boş zamanlarımı değerlendiriyodum bi süre sonra izlemek için zaman yaratmaya başladım :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba Türkanime ailesi :) adım ilker yaş 22 ankara üniversitesinde son sınıf öğrencisiyim :) anime izlemeye üniv. 1'de naruto ile başladım seri bi şekilde güncel bölümlere geldim ( filler bölümleri sardırarak izledim genelde mangayıda okuyunca çok sıkıcı gelmişti).  daha çok doğa üstü güçler olan animeleri seviyorum ve ekşını bol olucak :) anime önerileriniz olursa şimdiden teşekkür ederim :)

dostum hoşgeldin

bleach

fairy tail

one piece

bunlarda çok başarılı animeler tavsiye ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.