Jump to content

Merhabalar :)

xSiyah

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

merhaba Türkanime ailesi :) adım ilker yaş 22 ankara üniversitesinde son sınıf öğrencisiyim :) anime izlemeye üniv. 1'de naruto ile başladım seri bi şekilde güncel bölümlere geldim ( filler bölümleri

Hoşgeldin İlker animeye geç başlamışsın ama bi tutulunca gerisi geliyor zaten keyifli forumlar  :)

Hoşgeldin keyifli forumlar ^_^

Merhaba İlker, aramıza hoşgeldin.

Ah şu Naruto'yu bi izlemeyen benim herhalde, bi ara bakacağım artık nasılmış ama ben öyle ooo attım toptan canavar çıktı dövüştürelim vs. şeklinde şeyleri sevmiyorum, o da bana öyle geliyor. :D Çocukken izlerdim Beyblade falan çok severdim ama gerçekçi gelmediğinden sevmiyorum artık sanırım, ama belki de severim çünkü dün TV'yi öyle bi açayım dedim Tsubasa çıktı, izledim. Ben zaten sorsanız savaş, dövüş böyle falan sevmem ama Spartacus, GOT, Vikings seviyorum. :D Çenem düştü şu an sebepsizce. :'( 

Neyse, sonuç olarak ben Melike. Kiyifli forumlar. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin foruma umarım iyi geciniriz.

Ecchi severmisin bilmem :D High School DxD: izleyebilirsin doga ustu ecchi

Bleach: bilmeyen yoktur heralde :)

Fairy tail: 2.sezonu güncel bunun

sword art online: araya romantizm sıkıştırmıslar ama izlersen güzel olur

bleach izledim ftyide izledm high school dxd'de izledm gayet güzeldi :D sword art online bana başta çok sıkıcı geldi Log Horizonu izledm benzer konular gibi geldi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hos geldin keyifli forumlar ^_^

okul oncesi ogretmenligi okumana sasiran tek ben miyim :huh: :D

berserk i yeni izliyorum ama guzel onu izleyebilirsin. birde one piece izle bence :)

tokyo ghoulu senin tavsiyen ile izlemiştim :) berserke de bakacağım :) hoşbulduk :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.