Jump to content

Merhaba herkese~

Stewlyn

Önerilen İletiler

PSN'ye hala gelmedi, ön siparışleri açık ama ne hikmetse anlamadım PS4'de twich kanallarına girdiğimde GTA V ile yayın yapanlar oluyor. Oyun sızdırıldığına dair haber okumuştum, onunla ilgisi olabilir. :)

Olabilir Şimdi Herkez Cracklı olarak Torrent indiriyolar eskiden Crack sadice CD Kullanmamak içindi Bu ps lerede oluyor artık Crack ın Çözemeceği şey kalmıyor. Ayriyeten sohpete kaçmayalım olurmu bi kere banlandım zaten  :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese Merhaba!  :cheer2-onion-head-emoticon: Adım Cansu, 18 yaşındayım. Memleketim Antalya fakat Ankara'da yaşıyorum şuan. Dil öğrencisiyim, YGS'ye hazırlanıyorum. Hedefim tabii ki Japon Dili ve Ed

Hoşbuldum.  Hoşbuldum, inşallah. :)     Hoşbuldum. :)   Sorma ya, gereksiz şekilde sırf, ''Sınavda çıkabilir.'' mantığıyla her şeyi görüyoruz, gerçekten çok saçma. 12 yıldır gördüğün bir Matematik-Tür

Sorun olmaz sanırım, tanışıyoruz nihayetinde. :)     Gizli sese sesleniyorum: Sosyalim çok iyidir, ondan bu öz güven.  :embarrassed3-onion-head-emotico  Matematik şu açıdan önemli, pek çok dilci yapma

Hadi ya, üzüldüm şimdi. :( İstemediğim bir bölüme girsem sanırım benim için cehennem azabı olurdu. Aynen DİL-3 puanıyla alıyor. Şuan tek sıkıntım Matematik gibi duruyor, Mart'a kadar halledersem, YGS'den iyi bir puan alacağım gibi gözüküyor bakalım. :)

Gizli bir ses matematiğe olduğu kadar sosyale de önem ver diyor, dinle onu  :ph34r: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olabilir Şimdi Herkez Cracklı olarak Torrent indiriyolar eskiden Crack sadice CD Kullanmamak içindi Bu ps lerede oluyor artık Crack ın Çözemeceği şey kalmıyor. Ayriyeten sohpete kaçmayalım olurmu bi kere banlandım zaten  :P 

Sorun olmaz sanırım, tanışıyoruz nihayetinde. :)

Gizli bir ses matematiğe olduğu kadar sosyale de önem ver diyor, dinle onu  :ph34r: 

Gizli sese sesleniyorum: Sosyalim çok iyidir, ondan bu öz güven.  :embarrassed3-onion-head-emotico  Matematik şu açıdan önemli, pek çok dilci yapmaya heveslenmediği için. Ordan iyi bir puanla çıkarsam kazanma ihtimalim var. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kusura bakmayın, geç gördüm. Cevap vermezsem ayıp olur diye düşündüm. :)

hoş geldin :wub: umarım kazanırsın :7:  :hi-onion-head-emoticon: ben de dil okumayı düşünüyorum :good-luck-onion-head-emoticon:

Hoşbulduuum.  :embarrassed4-onion-head-emotico  İnşallah, amin kazanacağım inşallah. :) Seviyorsan, yapabilirim diyorsan öneririm okumanı. :)

Umarım istediğiniz sınıfı kazanırsınız, ayrıca sizi tanıdığıma sevindim.

Tekrar tanıştığıma memnun oldum.. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.