Jump to content

Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi

SSurvivoRR

Önerilen İletiler

@Byperest Teşekkürler , Keşke Sende Gelsen ...

@Gomu Gomu No Jet Rocket Genelde Web Etinliklerine Gideceğim Bide Türkçelere Tabii , Ingilizcem Orada Her Anlatılanı Anlayacak Kadar İyi Değil :)

@Malatyalı Shinobi Şu En Elimdeki En Değerli Şey Bu Daha Öncede Söylediğim Gibi , Tutup Tutmaması Önemli Değil , Binlerce Kişi Istemiyorum ... 3-5 Kişide Yeter Bana :)

Konuyu Görüp Yorum Attığınız İçin Tekrar Tekrar Teşekkür Ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Arkadaşlar . Son Günlerde Animeye Fazlasıyla Önem Vermeye Başladım . Bunun Bir Sonucu Olarak , Sadece Animecilerin Girebileceği Bir Sosyal Medya Sitesi 'YAZMAK' Istiyorum . Bu Konuda Türkanime

Evet Arkadaşlar PHP ve Mysql Ile Sistemi Yazmaya Karar Verdim , Aynı Facebooktaki Sayfa Sistemi Gibi Anime Sayfaları Olacak , Wikiler , Wallpaperlar vs Buralara Girilebilecek ... Ayrıca Populer Anime

Bencede Site pek tutmaz gibime geliyor.

Merhabalar Yeniden Sizi Bayadır Aksattğımın Farkındayım Neredeyse 1 Hafta Oldu . Bu Sürede Birkaç Diğer PHP Scriptlere Baktım ve Eksiklerim Olduğunu Gördüm . Bunlara Çalıştım Biraz , Bugün Kodlamaya Devam Edeceğim . Umarım 1 Hafta İçerisinde Tüm Eksiklikleri Bitirip Betaya Çıkarabilirim . Takip Edenlere ve Burada Beni Destekleyenlere Çok Çok Çok Çok Teşekkürlerimi Sunuyorum . Destek Olmayan Arkadaşlarında Bu Yola Girmesini Rica Ediyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.